Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig ő?! Hogy hívhatná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ő?! Hogy hívhatnám fel magamra mások figyelmét? Pontosabban az Övét.

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. Már nagyon régóta, kb. egy éve. Nyolcadikosok vagyunk és év végén külön válunk, így gyorsan kell cselekednem.

Szóval, az volna a helyzet, hogy a srác, akibe szerelmes vagyok... hát, neki a legjobb barátnőm tetszik. Mindenkinek a legjobb barátnőm tetszik.

Próbálok én is előtérbe kerülni, ráírok a srácra, megnevettetem, jót beszélgetek vele, sőt, a kedvéért még az öltözködésemen is változtatnék (folyamatban van), illetve még edzeni is elkezdtem, hogy ugyanolyan lapos hasam legyen, mint a legjobb barátnőmnek.

A napokban elbizonytalanított. Egyik nap egész nap engem nézett, ami önbizalommal töltött el. De aztán rávigyorgott a legjobb barátnőmre, ő pedig csakúgy megfogta a seggét. Annak. A. Fiúnak. Aki. Nekem. Tetszik. És ezt ő pontosan tudja.

Annyira elegem van belőle. Én aztán teljesen megértem, hogy egy ilyen kis ártatlan szépség minden iskolában, minden osztályban van, de kezd elegem lenni. Minden srác, akitől megkérdezem, ki tetszik neki, mindig az ő nevét mondja. Pedig én is szinte ugyanolyan jó fej vagyok, mint ő. Sőt...

Attól, hogy nem fogdosom a fiúk seggét meg a kezüket, meg a mit tudom én mijüket, attól még nem lehetek valaki számára tetszetős? Mondjuk annak, aki nekem tetszik?

Elgondolkodtam azon, hogy engem minden fiú haverként kezel. Nem olyan lányként, akivel lehetne működtetni egy kapcsolatot.

Egyszer elmondtam a barátnőmnek, mit gondolok. Mindent kitálaltam. De még Ő volt felháborodva, hogy ő aztán nem tehet róla, hogy minden fiúnak ő tetszik és én csak féltékeny vagyok. A képébe mondtam, hogy nagyon is igaza van, féltékeny vagyok

Másnap a bocsánatomért esedezett, hogy maradjunk barátnők, nehogy a fiúk miatt menjen tönkre a kapcsolatunk. Visszafogadtam úgymond. Szinte biztos vagyok benne, hogy azért kellek neki, hogy mellettem jól nézzen ki.

Aki elolvasta, annak köszönöm. Elnézést, kicsit hosszú lett. Várom a tanácsokat.



2018. márc. 24. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"gy gyorsan kell cselekednem."

Neked sehogy nem kell cselekednek. Egy 8.-os kislány vagy, kibírod kapcsolat nélkül.

Bele se merek gondolni,ha 14 év körül már ezt csinálod, mi lesz később....

2018. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem a barátnőd. Olyanok vagytok, mint az Amerikai szépségben.
2018. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy gyorsan kell cselekednem, mert nyolcadikosok vagyunk. Jövőre mindenki szétszéled, beleértve őt is. Aztán már még kevesebb esélyem lesz.
2018. márc. 25. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: És akkor mi van??? Nem fogsz belehalni.
2018. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!