Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki összejött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki összejött az egyik barátnőjének az exével?

Figyelt kérdés
Meséljetek, hogy jötettek össze, hogy mondtátok el másoknak, stb??

2018. márc. 26. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én összejöttem exem barátnöjével. Exem megcsalt, barátnöje mondta el nekem. Mivel ilyet müvelt öt se érdekelte mit fog gondolni, nálunk egész szökkenömentesen zajlott.
2018. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyikkel se jöttem össze . Azok a legszarabb dolog ember . Ugyanahhoz a ribiiiiihez visszamenni fúj xd
2018. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én az akkori legjobb barátnőm Exevel jöttem össze és azóta is együtt vagyunk (fel éve)

Az egész úgy történt hogy ők elkezdtek veszekedni és a fiú tőlem kért tanácsot, egyre többet dumáltunk, közben pedig ők szakítottak de mi beszélgettünk tovább majd mikor már éreztem dolgokat megkerdeztem a barátnőm hogy mérges lenne e ha össze jönnék az Exevel és azt mondta nem mert azt csinálunk amit akarunk ot már nem érdekli. Össze is jöttünk de a barátnőm kiakadt és mérges volt rám pedig én meg is kérdeztem hogy mit szólna hozzá. Viszont nem bántam meg mert nagyon szeretejuk egymást a barátommal és a lánnyal pedig azóta tisztáztuk a helyzetet.

2018. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!