Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek végleg itt hagyott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg itt hagyott?

Figyelt kérdés
Január végén megismerkedtem egy fiúval (egy iskolába is jártunk) és azóta folyamatosan találkozgattunk, március 10.-én össze is jöttünk. Ám múlt hétfőn összevesztünk, azóta le is vagyok tiltva neki. A vita tárgya az volt, hogy ráírt az exe és elkezdtek beszélgetni, hogy ki tudja mi lesz még a jövőben meg stb stb....én erre nagyon felkaptam a vizet és elég csúnyán kidobtam őt a házból. Persze én is követtem el hibákat, voltak elég csúnya vicceim amiért legszívesebben szembe köpném magam...pl az egyik az volt, hogy leszedtem a bőrt a számról és vérzett, én ezt lefényképeztem,mert persze olyan nagyonjól nézett ki és mivel 3 ilyen "véres seb" volt rajta ezért pont úgy nézett ki mintha valaki kiharapta volna, én meg erre bevágtam, hogy egy srác kiharapta..ez természetesen nem volt igaz, de láttam rajta,hogy elhitte..:( és még volt 1-2 de azt most nem fejtem ki. egyébként nagyon szeretett velem lenni a srác,ugye ő koleszos és direkt mindig a hamarabbi vonattal jött,hogy velem lehessen, minden délután lementünk sétálgatni. Nagyon jól éreztem vele magam, szerintem ő is velem, sokat nevettünk stb. És most olyan fura, hogy fel sem oldja a tiltást meg semmi, olyan mintha nem is hiányoznék neki. Szerintetek?

2018. márc. 26. 19:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagyon hülye vagyok a vicceim miatt, de kérlek,hogy most ne ilyeneket írjatok hogy milyen hülye vagyok meg stb. tudom hogy hosszú lett.
2018. márc. 26. 19:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeritem ha szeret akkor beszélni fog veled, ha meg nem akkor szerintem felejtős.
2018. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!