Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok, hogyha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, hogyha a szerelmetek és a legjobb barátotok/barátnőtök összejönne?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem szeretem senkinek sem elmondani, hogy ki tetszik, még a legjobb barátnőimnek sem, hiába bízom meg bennük maximálisan. Úgy érzem, csak akkor akarom előttük felfedni a szerelmem kilétét, ha már alakul valami. Ezért aztán nálam nehezebb a saját kérdésem megválaszolása, hiszen a barátnőm nem tudná, hogy ez nekem mennyire esik rosszul. Őszintén szólva nem tudom eldönteni, hogy mit tennék ilyen esetben (szerencsére még nem történt velem ilyen). Az egyik lehetőségem ugye az lenne, hogy elmondom a barátnőmnek, hogy nekem bejön a barátja. Ezt speciel azért nem csinálnám szívesen, mert akkor úgy érezhetné a barátnőm, hogy elvárom, hogy szakítsanak, pedig erről szó se lenne, nem akarnék a boldogsága útjába állni. A másik lehetőség az, hogy nem mondom el neki a fiú iránt táplált szeretetemet, de akkor meg nekem esne még rosszabbul, hogy mindenről beszámol nekem. Nem biztos, hogy a megfelelő lelkesedéssel tudnám ezt fogadni.

Nektek mi a véleményetek? Mit tennétek az általam leírt helyzetben? Hogyan cselekednétek, hogyha a barátnőtök/barátotok tudná, hogy nektek tetszik az adott személy, mégis összejönne vele?



2018. márc. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hagynám, hogy összejöjjenek, nem állnék az útjukba. Oké, tutira nagyon fájna együtt látni őket, de ha egyszer nem szeret engem, valamikor összejönne valaki mással, akar a barátnőm az, akar nem. Szerintem nagyon hülyeség, ha valaki “kényszeríti” a barátját vagy barátnőjét, hogy ne jöjjön össze azzal a fiúval, akivel kölcsönösen szeretik egymast, csak azért, hogy ne legyen neki rossz. (Már csak olvasva is hülyeség, nem?) A konkrét értelmét sem ertem, hiszen mitől lesz jobb a bizonyos “harmadik” embernek, ha nem jönnek össze? Igy se szereti a fiu ot, ezzel meg mind a barátnőjének, mind a fiúnak rossz lesz, 2 ember fog szenvedni 1 helyett. Nos, ezek az okok, ami miatt szerintem baromság lenne elválasztani valakit (a legjobb barátomat ráadásul) egy masik embertől a saját önzőség miatt.
2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal a fiúval/LÁNNYAL. Bocs
2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na jo, kész, en most ugy irtam a szöveget, hogy lany vagyok, reflex 😂
2018. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én nem mondanám el neki

próbáld meg elfelejteni a srácot és lépj túl rajta

2018. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!