Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Elég sokat szoktunk beszélni és nagyon jóban vagyunk. Sokszor meg szokta dicsérni a hajamat ha be van fonva vagy ha csináltam magamnak hennát. Meg a rajzaimat is. Meg sokszor mondta/írta hogy aranyos meg cuki vagyok (nem c nekem mondta ezt hanem barátnőimnek). Lehet hogy ő is máshogy gondol rám vagy csak beképzelem az egészet?

15/L 15/F


2018. márc. 28. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki.
2018. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Uh ez aranyos, nálunk a fiú csakúgy nem mondanak ilyenelet, kivéve ha valami szándékuk van :D

De ez att függ, mennyire szoros a viszony köztetek.

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki valaki, vagy legközelebb te is bókolj vissza, ha úgy van, repdesni fog az örömtől :D

2018. márc. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

fiúk*

14/l

2018. márc. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Remélem tényleg így van. :)
2018. márc. 29. 09:22
 5/5 anonim válasza:
Biztos,hogy szeret. És Ilyet egy srác nem mond csak úgy. Becsüldd meg, kevés az ilyen jó
2018. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!