Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kezelem rosszul a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egynevtelenlanyka kérdése:

Miért kezelem rosszul a dolgokat? Miért csinalom mindig igy?

Figyelt kérdés
13/L.kiskoromóta szerelmes vagyok belé és mostanában szokott hozzán szólni de én mindig ugy reagálom le a dolgokat mintha utálnám és hogy tunjon már,gonosz dolgokat muvelek de legbelül mar az érzés hogy nem szeret engem...Pedig ő nem tett semmi rosszat és en meg ok nélkul bántom. Minden reggel úgy kelek fel hogy most tartom magam, de nem megy.segitsetek ! Miért van igy ??

2018. márc. 29. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok ember kezeli rosszul a problémáit es az emberekhez valo közeledését. Regen volt h en is igy (lekezeloen k*csogul) válaszoltam vissza a felem kezdeményező embereknek. Ezen lehet változtatni es nem is nehez. Eloszor is elnézést kertem tolle h igy viselkedtem vele, ez furanak tűnhet, de jol fog neki esni es jobb kedvele lesz es neked is. Aztan itt valószínűleg folytatódni fog a beszélgetés. Csak beszéljetek valamiről ami mindegy h mi csak beszelgessetek es érezzétek magatok jol. Ne felejts el neha a szemeb nezni, mert ez nagyon fontos tud lenni. Próbálj minden nap köszönni neki es ha o köszön elsőnek mindig köszönj neki vissza, de ha nem köszön akkor köszönj te. Minden nap próbálj vele beszélgetni hosszasabb ideig es neha csak ugy beszélgetés kozben simisd meg a kezet hátat vagy a vállát. Ez nagyon sokat fog neki jelenteni es érezni fogja hogy fontosnak tartod ot es h szimpatikus neked. Szoval szo mint szo legyél vele sokkal kedvesebb es mielott megszolalsz várj egy ket másodpercet h nehogy flagman vagy valami hulye dolgot mond neki amivel megbantanad. Sok szerencsét es legyél kedves 😀😁😃😄😉😊😋 ha van kérdésed akkor nyugodtan irj. 19F
2018. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez eléggé könnyen hangzik bár az én esetemben nem. Elégé visszahúzódos tipus vagyok és még köszönni sem merek neki nem hogy beszélgetni. De azért nagyon köszönom a tanácsot. :)
2018. márc. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!