Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Hogy történt, hol voltatok, kivel? Hány évesek voltatok? Mit gondoltok korai volt? Megbántátok? Élveztétek? Kérlek írjátok le mit éreztetek és hogy ki kezdeményezett! Köszönöm előre is a válaszokat mindenkinek!❤

Fontos, kérlek titeket írjatok!❤



2018. márc. 29. 20:56
 1/10 anonim válasza:
100%

Egy parkban voltunk, padon ultunk. A baratommal szembe az olebe ultem.

Én 15 a barátom 20. (Meg most is eggyutt vagyunk mar egy eve)

Nem volt korai. Nem bantam meg. Nagyon elveztem. A barátom kezdemenyezett. Eleinte csak harabdalta kicsit a szamat es utana kezdunk el csokolozni. En nekem a nyakaba volt a kezem. o a derekam fogta.

Nagyon jo volt hogy egy olyan ember tanitott meg akit nagyon szeretek es mar tudott csokolozni:)


Te hany eves vagy? Csokoloztal mar?:)

2018. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
10 körüli lehettem,egykorúak voltunk,mindkettőnknek első volt. Mamámnál voltunk,egy lány barátommal,puszta kíváncsiságból indúlt ki. Korai volt-e? Szerintem igen. Megbántam-e? Hát,nem tudom,de sajnos már változtani nem tudok rajta. Élveztük-e? Amennyire emlékszem,én igen,de ő nem annyira. Nem tudom ki kezdeményezett,nem emlékszem annyira. Szokatlan volt a dolog,nem igazán éreztem mást.
2018. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt
2018. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jó a baj az, hogy a csaj szerint szar volt M1 azért megdugtam.
2018. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

15 éves voltam

Az első kapcsolatom volt, azon belül is a második randi.

Huh hát egy szombati napon, a CBA előtt állva egy szájra pusziból lett több. Nagyon nem volt jó. Nyálas volt, és szinte megfullasztott, úgy ledugta a nyelvét a torkomon. Megbántam.

Várnom kellett volna pár hónapot ( mert utána kidobtam ezt a molesztáló állatot, aki csak azt akarta tőlem :( ) mert ezek után a szeptemberi események után megismerkedtem a második barátommal december 31.-én, akivel utána januárban nagyon szép első csókom volt. Ázóta is igyekszem elfelejteni az első kapcsolatomat, hogy úgy kellett leállítani hogy ne fogdosson olyan helyeken amiket én nem akarok.... és arra gondolni hogy nekem akkor volt az első csókom amikor megismerkedtem a második barátommal >.>


17,5 L

2018. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam, a srác 15. Egy suliba jártunk, én hetedikes voltam, ő nyolcadikos. Az iskola hátsó folyosóján voltunk :D Nem mondhatnám, hogy megbántam, de nem is volt a legjobb. Túl nyálas volt, meg nem is szerettem igazán a srácot. Igazából már korábban megbeszéltük, hogy majd csókolózunk, mivel "jártunk" pár hete, úgyhogy valahogy természetesen jött amikor ott voltunk, nevettünk valamin, aztán egyszerre néztünk egymásra és hajoltunk a másik felé. Talán kicsit korai volt. Nem is csókolóztam vele többet.
2018. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat❤

Írjatok még légyszi❤

2018. márc. 31. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém elég fira sztori...

Gólyatáborba voltam és az egyik "patrónusom"(mi ott így hívtuk őket nem tudom amúgy mi a "nevük"/gólyáztató? Mind1) történetesen írtó helyes volt és nagyon jófej. Egy csomó vicces feladatot csináltatott velünk és nagyon szép mosolya volt. 2.este volt egy "éjjeli torna" és ő jött be ébreszteni minket de direkt lemaradt és magához hívott a tobbieket meg a sportpájára küldte ( ott volt a gyulekező) és engem elvitt sétálni és féltünk hogy lebukunk hogy "megszoktet" de talalkoztunk egy tanarral es csak rankmosolygott es mondta hogy mire a tobbiek visszaindulnak a szobaikba erjunk vissza es nekem meg odasugta hogy milyen becsuletes es helyes fiatalembert sikerult valasztanom ( mert az a tanar az ofoje es igy jol ismeri...) es akkor ott sétalgattunk meg minden es csomot beszelgettunk es akkor csokolt meg ott a taborba a toparton (volt egy kis mesterseges to az erdos reszen) es nagyon elveztem es sose bantam meg😍

2018. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13 voltam es utana a sraccal 1,5 evig jartunk. Egy parkbol setaltunk kifele mikor megallt elottem es megcsokolt. Oszinten milyen volt? Nyalas :D De aztan belejottunk☺️

Nem bantam meg!

2018. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szájra puszival kezdődött,és csókkal végződött. A barátommal. 12, Ő 16. (ne gyertek most a korommal,köszönöm) Elgondolkoztam rajta, de szerintem nem. Egy jó ideig úgyse lesz több csóknál. Egyáltalán nem bántuk meg. Nagyon élveztük, én nem is akartam hogy a pillanatnak vége legyen.

Nagyon jó érzés volt, nem számítottam rá, ezért nem izgultam előre miatta. Fura érzés volt, de persze pozitívan.És Ő kezdeményezett.

2018. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!