Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy engedjem el őt? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el őt? Hogy tegyem semmissé az érzéseimet? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe beleszerettem.Mindketten vonzódunk egymáshoz, viszont nem működik köztünk a dolog.

Nem ugyanaz érdekel minket, más személyiség.

Én zárkózottabb vagyok, mint ő és ezért suliban nem is nagyon beszélgettünk, csak amikor találkoztunk.

Tegnap megbeszéltük az egészet, és azt mkndta, hogy az a két megoldás van ha csak barátok maradunk vagy megszakítjuk a kapcsolatot.Mert szerinte nem fogunk összejönni soha.Én reménykednék benne, hogy valami sikerül, de bem tudok neki eléggé megnyílni, ami elég szar dolog.

Beszéltünk a fiú barátairól is, mert van neki pár és ő úgy magyarázta el az egészet, hogy vannak a fiú barátai(kb.6 srác)akikkel mindent megoszt és nagyon jól elvan és rohadt jól érzi magát velük, jobban, mint a lány barátnőivel.És vagyok én aki iránt nem annyira barátságot érez,de mivel nem nagyon tudok vele olyan közvetlen lenni és nem nagyon tudok megnyílni, így ő sem fog annyira.Azt is mondta, hogy mindegyik fiú barátjában van valami dolog ami kell neki, hogy amíg felnő formálni tudják a barátai a személyiségét és hogy nagyon nagyon fontosak neki ezek a fiúk.

Tegnap este tanácstalanul mentünk el egymástól.Letiltott messengeren, ami valószínűleg a kapcsolatmegszakítást fogja majd eredményezni, mert írasban beszéltünk a legtöbben.Lehetséges, hogy ez a jó megoldás, ha meglróbaljuk elfelejteni egymást.

Viszont annyira ragaszkodom hozzá, és vonzódom hozzá, hogy egyszerűen nem bírom elengedni.

Ez a dolog amúgy már 7.osztályban elkezdődött ami tartott egy évet, de ott sem nagyon beszélgettünk,szétmentünk, de most 9.ben újra elkezdődött.

És nem bírom azt ki, hogy vége legyen.Olyan birtoklási vágyat érzek iránta, hogy az elmondhatatlan.Nem tudom elképzelni, hogy valamikor kiszeretek belőle és elmúlik a vonzódás.

Viszont én nem hinném, hogy nekem olyan lány kéne, aki csomó fiúval nagyon nagyon jóban van.Igaz, hogy hozzám vonzódik, de ez nem vígasztal.Mert, ha jobban elvan a fiúvak akire barátként tekint, akkor akármennyire talál vonzónak, ha nem tudunk elég közvetlenül beszélgetni, vagy bármit csinálni, nem engem fog választani.


Nagyon tanácstalan vagyok, szerintem megint ráírok majd üzenetben, hogy kell nekem ami vakamilyen formában igaz is.De tudom és ő is tudja, hogy ebből nem lenne normális kaocsolat, csak kín és a vegén ha még ennél is jobban kötődünk egymáshoz még rosszabb lesz a szétmenés..



2018. márc. 30. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek a legjobban, hogy soha nem fogok ilyen lányt találni.Aki iránt ugyanígy tudok majd érezni.
2018. márc. 30. 11:46
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha bárkivel is vagyok a továbbiakban, mindig rá fogok majd gondolni és így nem fog menni más lánnyal se semmi...
2018. márc. 30. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
meg válaszoltad a saját kérdésedet. nem kell az miatt aggódnod hogy nem fogsz mást szeretni ennyire, mert majd amikor találsz valakit aki olyan lesz mint te vgay ha nem is olyan hanem más, még is neked a legjobb akkor rájössz hogy ez a lány nem is jelentett igazán semmit akkor sem ha most a világot jelenti számodra. :)
2018. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. márc. 31. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!