Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy olyan lánnyal aki nem is tetszik nektek, nem érzel iránta semmit? Imertek példát? 20 éves fiurol lenne szó

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem, de ez nem jelenti, hogy a te fiúd sem...
2018. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiú, aki így jön össze egy lánnyal, az ki akarja használni őt. Mivel ha nem érez iránta semmit, akkor mi más motivációja lenne, mint hogy ágyba vigye? (Egyébként egy minimális vonzalom ahhoz is kell, hogy valakit meg akarjon fektetni az illető fiú...)
2018. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szégyenlem volt már rá példa.


Igazából azért jöttem össze vele mert féltem a magánytól.


Nem szerettem, csak szexelni akartam (akkor ez nem volt számomra sem nyilvánvaló) meg amúgy jól is nézett ki, tetszett is viszont semmit nem váltott ki belőlem testi vonzalmon kivül.

2018. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj összejönni valakivel, aki nem szeret. Kihasznalas kezdofok.
2018. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!