Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek az első látásra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az első látásra szerelmben?

Figyelt kérdés

#Első látára szerelem
2018. ápr. 3. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Részben igen
2018. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mivel a szerelemhez ismerned kell a másikat.
2018. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Hiszek :(
2018. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Abban hiszek, hogy valaki vonzhat annyira, már első látásra, hogy mindenképpen szeretném megismerni. De ez inkább fellángolás.

Az igazi szerelemhez idő kell, mert meg kell ismerni a másikat, és időt kell együtt tölteni, meg közös élményeket szerezni.

2018. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még mindig várok rá,tudom hogy megtörténik majd

F

2018. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Hiába küld a srác pozitív jeleket, később ugyanúgy leszar.
2018. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire hiszek benne. Engem már többször is fogott meg valaki a kisugárzásával, anélkül, hogy egyetlen szó is elhagyta volna a száját. De sajnos ez eddig még soha nem volt kölcsönös. :(
2018. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, alá tudom támasztani érvekkel is, hogy ilyen nincs. Mikor szembejön veled valaki, es megérzed ezt az “elso látásra szerelmet”, az csak a kulsejere irányul, ez csak annyit jelent, hogy tetszik. Beleszeretni külső alapján senkibe nem lehet ugyebár. Ahhoz mindenképp idő kell, hogy megismerj valakit, beszelgess vele es szerelmes legyél belé. Mar maga a fogalom sem stimmel, mert elso LÁTÁSRA nincs szerelem. Max annyi, hogy elsőre megtetszik, aztán IDŐVEL szerelmes leszel bele, de mikor először láttad szerelmes tuti nem voltal. Nah, ezt jól leírtam 😂
2018. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem, a baratommal minden hétvégén wn lattuk egymast. Egy helyre jartunk/jarunk. De egyikunk se foglalkozott a masikkal, pont nem erdekelt, ahogy ot se en. Aztan egyszer elkezdtunk beszelgetni. Ez tobb mint 6 honapja tortent. Miutan elkezdtuk egymast megismerni, akkor lettem en igazan szerelmes.
2018. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!