Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez így ciki lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így ciki lenne?

Figyelt kérdés

Ciki lenne, ha a barátommal neten keresztül szakítanánk?

Csak mert nem szeretném elsírni magamat. Tudom hogy ez most egy kicsit furán hangzott, de így van. Már nem szeretem, viszont nem nagyon szeretnék vele személyesen szakítani, úgy nekem csak jobban fájna. Szóval nem lenne ciki, hogyha neten keresztül szakítanék vele? Vagy inkább személyesen?



2018. ápr. 3. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem igen, és az elhagyottnam is sokkal jobban fáj. Olyan érzés, mintha már arra sem tartanád érdemesnek, hogy a szemébe mondd az érzéseidet, hanem inkább csak leírod őket mostmár mindegy alapon. Értem, hogy csak nem akarod magad elsírni, de ezt ő nem tudhatja. Inkább sírd el magad, minthogy neten szakíts.
2018. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. ápr. 3. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Személyesen. Neten keresztül gerinctelen dolog szakítani.
2018. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Én muszáj voltam neten keresztül mert nekem egy odaút a másik félhez kb 8 óra volt :)


Ha csak 2 lett volna akkor simán felmentem volna, de 16 órát nem utaztam ezért...

2018. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"8 óra csak oda"

Ha oda "2 óra lett volna csak" ...

2018. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 I noor Y ***** válasza:
Az
2018. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!