Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én miért nem jövök be senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem jövök be senkinek sem?

Figyelt kérdés

14/L

Nem vagyok vékony lány, de nem vagyok duci sem. Inkább csak telt vagyok. És hiába próbálok az én korosztályomból ismerkedni, ők egyáltalán nem akarnak velem beszélgetni. Viszont idősebb fiúk észre vesznek, és szívesen beszélgetnek velem, ahogy látom.

Oké, tudom. A fiúk ilyen korban még komolytalanok stb...

Vagy lehetséges, hogy nem is a külsőm miatt nem akarnak tőlem semmit, hanem valami másért. Nem tudom.


De



2018. ápr. 4. 06:02
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezt így mi se tudjuk. Semmit nem írtál le, hogy milyen vagy stb. enélkül véleményt mondani, nem lehet.
2018. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Az alkatod tuti nem meghatározó ebben, en inkább a belső tulajdonságokat vennem “gyanúsítottnak”.
2018. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez a baj pont..amit irtal..hiszi..valtozasra torekves nincs..mert nem latod meg a sajat valos tenyleges hibaid. Mastol varod a valaszokat es a segitseget.


Ez olyan mint amikor valaki megkerdezi.


De hallod...mit szedjek hogy lefogyjak. Mar annyi mindent probaltam..nem ertem miert nem megy bla bla.


Erre a valasz. A labadat szedd ember!

2018. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bármi baj lenne veled. (mondjuk annyiból amennyit leírtál nehéz lenne bármi mást is leszűrni)

Egyszerűen a kortársaidnak nem tetszik a stílusod, viselkedésed, gondolkodásod stb. Ne aggódj, sokan vannak ezzel így. Nekem például egyik osztálytársam viselkedése se tetszik, sőt a legtöbbjük hosszútávon írritál. Mondjuk ez kölcsönös, ők is furán néznek rám. Ez van. :D

Valszeg érettebben gondolkozol náluk, és ezért figyelnek fel rád az idősebbek.

2018. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SaJt01 ***** válasza:

Én akkor nem szeretek beszélni valakivel ha:

-nincs miröl

-goromba a stílusa

-ha az illetö manipulálni akar

-ha az illetö pofátlanul sokat beszél magáról azzal a céllal hogy láttassa mindenkivel milyen nagyszerü


Szeretek beszélni valakivel ha:

-látszik rajta hogy amit mondom neki azt megérti és számít neki

-udvarias

-nem az a beszélgetésünk cél ja hogy beszéljünk hanem az eszme csere

-jó humorú

-laza

2018. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SaJt01 ***** válasza:

Ha mindenféle ferdítés nélkül magadba nézel akkor látod hogy konkrétan mi okozza a bajt.

Ha nem érzed úgy hogy erre képes vagy akkor kérdezz meg embereket kölönbözö társaságokból akik téged nagyjából ismernek de egymást nem(pl unokatesók, legjobb barát, anyu, nagyszülöknél a szomszéd).

Azok a dolgok amiket többen is kiemelnek valószínüleg valós problémák. Minnél több embertöl kérdezel annál pontosabb.


Lehet az is probléma forrás ha félre értelmezed a beszéd célját. A beszéd célja az információ csere.

Csak a beszédért magáért nem tudsz beszélni értelmesen.

Sokszor nincs is szükség beszédre. Ennek ellenére igencsak túlértékelt a hétköznapokban.

2018. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem azért, mert nem vagyok vékony lány. Legalább is mondták már ezt...

Mert én tényleg próbálkozok mindig annak az illetőnek a kedvére tenni,ha úgy van, főzök neki, (tudok egy pár dolgot. :D) És ha valami baja van, mindig próbálok segíteni. Nem szokásom mindig magamról beszélni, jobban szeretem, ha a másiki illető teszi azt.

2018. ápr. 8. 15:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi. Másik*
2018. ápr. 8. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsírban sül a jó kolbász. Nekem nem kell több, ha a szomszédban laknál, akkor valszeg nem töltenél ott minden estét. :P (nyugi;csak viccelek, de amit leírtál nem sok embert tántorít el. - csak a válogatósakat)
2018. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!