Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer már "elhidegültünk"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer már "elhidegültünk" egymástól, de én képtelen vagyok elfelejteni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Már bő 2 éve ismertem meg egy lányt akivel 1 évig szinte minden napot együtt töltöttünk el, de ez elhalványodott a második évben. Ő kiköltözött Németbe, ez is oka volt ennek és nem is beszéltünk már több mint fél éve. Ez idő alatt se tudtam lemondani róla, de nem írtam neki és nem is kerestem (nem tudom miért, hülye voltam), viszont most visszaköltözött a városomba és a mai napon összefutottunk, de egy "Szia-Szia"-n kívül nem volt semmi, persze mosolygott.


Próbáltam viszont egyszer felvenni vele a kapcsolatot míg kint volt németbe, de akkor egy elutasító jellegű üzenetet kaptam, azaz én írtam neki ő pedig látta, de nem válaszolt.


Szerintetek mit csináljak? Próbáljam meg újra, elvégre mit veszthetek?

Képtelen vagyok kiverni a fejemből. 17/F



2018. ápr. 4. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Szerintem próbálj közeledni hozzá úgy mint régebben vagy vahogy máshogy csak kőzelwdjetek egymáshoz🙂
2018. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma este beszélek vele, viszont amikor kint volt németbe és úgy írtam neki akkor ugye nem válaszolt, ettől tartok most is.


Köszönöm a segítséget!

2018. ápr. 4. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem szabad feladni!

Egy lány(nő) számára nagyon nagy bizonyíték a férfi kitartó udvarlása, ezzel le lehet venni a lábáról, meg lehet hódítani a legtöbb nőt.

Megdönteni nem - de gyanítom, neked nem ez a célod.

Ha igazán szereted őt, ne add fel!


(Azért ha már több év is eltelik, akkor lehet,hogy már nincs esély. Meg ha férjhez megy máshoz.)


Szerintem kezdj el óvatosan közeledni, nem nyomulni.

Ne magadat fényezd előtte,hanem neki udvarolj!

Hajrá!

2018. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Udvaroltam 1 évig folyamatosan és mondhatni viszonylag sikerrel is jártam, viszont miután kiköltözött ugye nem tartottuk a kapcsolatot.


Reménykedek benne, hogy most is sikerül eljussak arra a szintre ahol abbahagytuk és azt továbbvinni.

2018. ápr. 5. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Fura,hogy nem beszéltetek amíg kint volt. Ezek szerint jó haverok voltatok, esetleg barátok?

És hogy búcsúztatok el? Nem beszéltetek meg semmit?

Nem kérdezted meg milyen volt neki ott? Legyél laza, ne görcsölj, add magad!

És ki fog alakulni.


Lehet,hogy nem érti,miért nem kezdeményeztél? Vagy kezdeményeztél?


Várom a fejleményeket!

Írhatsz privátban is! :)

2018. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!