Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem illünk össze? 13/L 14/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illünk össze? 13/L 14/F

Figyelt kérdés
A barátommal ma voltunk elösször így tenyleg kettesben, de nem tudom...Nem volt közös témánk, megöleltük egymast de én még abban is béna vagyok. Es úgy érzem hogy most amit mutattam magamból az egyáltalán nem a valóság és sztem lehet hogy hülyének is nézett... Akkor most mit csinaljak? Amikor írunk egymassal nagyon jól el szoktunk lenni.

2018. ápr. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor írtok őszinte vagy? Ha igen, akkor még nyugodtan próbálkozzatok, gondolom első kapcsolatotok, meg hát minden kezdet nehéz. De ha akkor se vagy mindig őszinte, vagy mindig mindenben csak helyeselsz, nem mondod el mindig a saját véleményed akkor viszont nem illetek össze. De abban a helyzetben is a szakítás a legjobb megoldás, ha ez a helyzet sokáig fent áll.
2018. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem illetek össze. Még simán formálódhat a kapcsolat, az ember megnyílik egy idő után, és "önmaga" lesz. Mennyi ideje ismeritek egymást & mennyi ideje vagytok együtt? Mert ha pl egy-két hete ismertétek egymást mikor összejöttetek, akkor ezért lehet, hogy nem tudsz még feloldódni mellette.


Amúgy nem bántásból, de ha még nem voltatok kettesben, akkor hogy jöttetek össze? Lehet hogy régimódi vagyok, de valakiről akkor tudom eldönteni, hogy akarom-e hogy legyen a barátom vagy sem, ha többször is voltunk kettesben.

2018. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Az a bajotok, hogy már túl öregek vagytok. Normális ember már bölcsiben túlvan az első kapcsolaton és az első szexen, oviban pedig már kötelező a kiégés.
2018. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!