Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelemre megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemre megoldás?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok.

A lány nem viszonozza a szerelmemet, mert hogy neki volt egy srác, aki neki az első volt, és nem tudja elengedni, pedig már nem beszélnek, sőt még le is tiltotta a srác legalább 3-4 hónapja, és már barátnője is van, mellesleg megmondta a csajnak, akibe szerelmes vagyok, hogy sose lesz köztük semmi. Mit tegyek, hogy mégis csak belém szeressen a lány? Nem a kinézetemmel van baja, legalább is azt mondta hogy ő semmit nem érez irántam, de beszélgetésben azt írogatta hogy szeretlek, életem, meg hogy megkérdeztem kim akar lenni, azt mondta mindenem... Egyszer buliban lesmároltam, engedte, nem fordult el, és egymás után többször is megfordult abban a buliban,de azt mondta vegyük úgy mintha meg sem történt volna. Mit tegyek? Nekem kell ő, nem bírom elfelejteni,vagy is inkább nem akarom, nagyon megvisel.

16/F :) Jöhet privát üzenet is aki ott akar segíteni, vagy van storyja ezzel kapcsolatban... De jöhet nyugodtan ez alá is!


2018. ápr. 5. 19:17
 1/1 anonim válasza:

Legyél vele figyelmes. Ha érzi hogy szereted és törődsz vele, akkor ő is megkedvel. De vigyázz, hogy ne legyél tolakodó, ne hozd fel rögtön hogy pl.

randizni szeretnél vele. Legyél türelmes, előbb utóbb úgyis észreveszi hogy szereted, és elkezdi ezt értékelni. Csak azt tudom mondani hogy légy vele figyelmes és kedves. Pl szülinapjára vegyél neki valami apró, de személyes ajándékot. Írj rá néha, kérdezd meg hogy van, értékelni fogja a figyelmességedet 😊 hajrá, sok sikert

2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!