Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim miért nem engedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim miért nem engedik hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a szüleim már többször is mondták hogy 17 éves korom előtt nem lehet barátom. És szerintem ennek semmi értelme. nem tehetek róla ha megtetszik valaki és nem tudom ezt szabályozni. Ismerkedni lehet nem? És igazából ez miatt nem is nyílok meg a szüleim előtt ilyen téren és most is bejön egy fiu de nem tudom hogy mondjam el nekik vagy hogy egyáltalán elmondjam-e nekik. Ti is voltatok ilyen helyzetben? Mit tegyek hogy jobban megértsék a helyzetem?
2018. ápr. 5. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjetek szüleid bevonása nélkül majd idövel megmutasd be barátnak álcázva ;)
2018. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

előző..:D


Féltenek, ez normális.Nem akarják,hogy a ló túloldalára essél, és egy fiú miatt esetleg ne tanulj,elzüllj (??? :D ) stb

2018. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!