Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy normál testalkatu fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normál testalkatu fiú beleszerethet egy dagi lányba a kedvessége meg ilyesmi dolgok miatt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Perce :)
2018. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beleszerethet :)
2018. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttam már rá példát.
2018. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 124 kg vagyok, a férjem kb. 74. Belém szeretett elég rendesen :)
2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egyre ***** válasza:

NEM!! Szigorúan tilos. (Irónia)

Miért ne lehetne? Semmi sem fog történni, biztos lesz pár bunkó paraszt akinek lelki traumát okozna az ha nem szólhat bele de velük meg nem kell foglalkozni. Abba szeretsz bele akibe akarsz :)

2018. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy? Egy duci lány, akinek bejön egy sovány pasi vagy egy sovány pasi, aki attól fél, hogy mit szólnak az emberek ahhoz, hogy egy duci lányba szeretett bele? Egyébként szerintem simán beleszerethet. A szerelem - egy bizonyos érettségi szint felett- komplexebb dolog annál, hogy az döntsön, hogy modell alkatú-e valaki vagy sem. Bárhogy is van, sok boldogságöt nektek. :)
2018. ápr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!