Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódom hozzá ennyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom hozzá ennyire?

Figyelt kérdés

Azt hiszem először le kell tisztáznom, hogy az osztálytársaim utálom, nincsenek barátaim, egyedül anyámmal szoktam beszélgetni, a barátommal pedig 1 hónapja szakítottunk, egy ideje semmi elismerést sem kaptam, nem járok semmilyen szakköre, foglalkozásra, egyedül rajzolni szoktam itthon és írni, olvasni, koncertekre járni, szóval elég unalmas és eseménytelen életem van.

Benne vagyok egy csoportban facen, ahova egy fiú ismerkedési céllal posztolt. Pár nappal később bejelöltem (elég szimpatikus volt a képeken) igazából elég jól kijöttünk, és eléggé nyomult is rám, de láttam, hogy egy csomó lánynak hasonló kommenteket hagyott a profilja alatt, szóval egyből úgy gondoltam, hogy nem kell komolyan vennem, mert mindenkivel így viselkedik.

Mégis másnap egész nap rágondoltam és fényt hozott az egyébként elég unalmas és szürke életembe, és enyhe kifejezés hogy szimpatikus volt (nagyon enyhe) , aztán eldöntöttem tegnap este, hogy "letesztelem", ezért bejelöltem kamuprofillal, próbáltam egy teljesen átlagos lányt adni neki, kb. Egy 5 perc beszélgetés után kérte hogy küldjek magamról képet, úgyhogy kerestem egy kb. Velem egyidős, se csúnya se szép lányt, aki egyáltalán nem volt egy nagy szám, és küldtem róla neki egy képet, aztán utána a kamu profilt is elhordta mindenféle édesnek meg szépségesnek, és kicsit fájt is a dolog, letudtam magamban hogy ez is csak egy idióta, de mégsem tudom kiverni a fejemből és nem beszélni vele. Miért? Azért, mert ennyire magányos vagyok, vagy mert ennyire vonz a külseje?



2018. ápr. 6. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

"Azért, mert ennyire magányos vagyok, vagy mert ennyire vonz a külseje?"

Szerintem ezt te tudod eldönteni. Ha kívülről mondják meg a tutit, a frankót, az sose jó. Te tudhatod a legjobban, hogy mit érzel, mi zajlódik le benned.

2018. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom mindkettő! :D

Azt állítod unalmas az életed, nyilván ha jön valaki jelen esetben ez az illető, akkor feldobja ezt az egészet és ez számodra jó érzés. Az, hogy vonz a külseje is benne van a dologban, de abban biztos vagyok, hogy nem a kamu hízelgő énje tetszik... Az a baj, hogy már eleve bizalmatlan vagy vele kapcsolatban így nem hiszem, hogy ez jó alapja lenne bárminek is. De ahogy az előttem lévő is mondja, ezt csak te érezheted és te tudhatod, hogy továbbra is beszélsz-e vele vagy sem.

2018. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!