Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, de nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, de nem akar kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval.

Barátaitól visszahallottam hogy szörnyen tetszek neki,és az igazat megvallva nekem is tetszik.Akárhányszor csak látom mindig rámmosolyog,örül,hogy velem lehet.És én is örülök,hogy vele lehetek, nagyon boldoggá tesz... Beszélgetünk egy jó ideje, és valahogy szóvajöttek az exek, kapcsolatok, ilyesmi. Mondta, hogy a kapcsolatai nem voltak túl hosszúak, én meg visszakérdeztem, hogy nem szertne-e egy hosszabbat. Erre annyit válaszolt, hogy de, csak nem most. Kicsit összetörtem, pedig nagyon tetszem neki...Mit tudnék tenni?

17/F



2018. ápr. 7. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Lépjél vele rövid kapcsolatba. :)
2018. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várakozz némi ideig. Utána startolj újra rája.
2018. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké..Igyekszem :)

De nagyon rosszul érzem magam most is...És azóta kevésbé beszédesebb...

2018. ápr. 7. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet erről is beszéltetni. Megérteni, hogy miért nem akar hosszabb kapcsolatot.Azt is érdemes tisztázni, hogy ki mit ért hosszabb kapcsolat alatt, lehet, hogy csak egy hülye félreértésen csúsztok el. Hogy ki mit vár egy kapcsolattól úgy általában. És ha ez mind megvan, és kiderül, hogy egyértelműen reménytelen a helyzet, nincs félreértés pl. ő a hosszútávú kapcsolat alatt tízéveset vagy házasságot ért, te meg pl. félévet, és valós érvei vannak, pl. most tombolni akar, nem akar hűséges lenni, alkalmazkodni... akkor ezt tudomásul kell venni. Nem lehet fából vaskarikát, se vasból fakarikát csinálni. hosszútávon nagyon megbosszulja magát az ilyen törekvés.

De ha nagyon normális, akkor elmondhatod neki te is, hogy tetszik neked, meg szeretnél vele kapcsolatot, és lesz, ami lesz. De akkor tényleg úgy, hogy te is tudomásul veszed, hogy lesz, ami lesz, és elfogadod, hogy benne van a pakliban, hogy ez később fájni fog. Ehhez bátorság és józan ész is kell átgondolni. De jobb, ha azt is tudod, hogy mit akar, és nem csak azt, hogy mit nem akar. Aztán kérdés az, hogy ezt meg tudod-e, meg akarod-e neki adni.

2018. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát igyekszem rájönni erre minél hamarabb..

Jelenleg nagyon jól állunk,sokan azt hiszik,hogy összejöttünk..

De sajnos nincs így.

2018. ápr. 22. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!