Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély, hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Előre szólok, hogy most mindent lefogok írni, hogy világosan láthassatok mindent. tavaly nyáron ismertem meg a srácot. együtt is aludtunk mert egy közös barátunknál voltunk. Nagyon jól elvoltunk végig, és éjszaka megfogta a kezemet álmában. Szeptemberben osztálytársak lettünk. (most vagyunk 9.-esek) Nem nagyon tudtam beilleszkedni az új osztályba ( mostanra már sikerült) és egész napomban az volt az öröm, hogy amikor találkoztunk adott egy "pacsit" de utána nem engedte el a kezemet, hanem egy fél percig még minimum fogta. Kavargatott más lányokkal, de sosem lett belőle semmi, és addig is nagyon sok jelet adott a felé, hogy érdeklődik irántam. Pl piszkálódott, amikor elhagyta a társaságot megsimogatta az arcomat, kicsit produkálta magát. Kb két hónapja teljesen rám fókuszál, egy csomót beszélünk. Egyszer 5 órán keresztül beszéltünk hívásba és egy olyan oldalát mutatta meg amit senki másnak és iszonyúan szeretem ezt a srácot. Megkért, hogy beszéljek neki az exeimről (eléggé szörnű kapcsolataim voltak) és erre azt mondta a következő kapcsolatomban nem fogok így csalódni (ez egy jelzés lehet?) Meg elmesélt rólam mindet: elmondta mennyire szokott engem figyelni elmonda minden eggyes mozdulat soromat és reakciómat még azt is elmondta, hogy hányat rebben a szempillám ha ránézek. Egy hónapja elmentem Angliába 2 hétre és egész végig chateltünk, mert egy hétig ő sem volt suliban. elkezdett random screenshotokat küldeni amiknek semmi értelmük nem volt csak az enyémen kívül volt ott egy másik lány chatfeje és én azt a lányt pont ismertem mert ott volt velem Angliában, és másnap rákérdeztem a lánynál, hogy szoktak beszélni meg hogy honnan ismerik egymást és kiderült, hogy még egy szót em beszéltek egymással. Majd rákérdeztem a srácnál hogy ez most így mi mert ő azt mondta szoktak beszlni majd kiderült hogy azért küldte hogy féltékeny legyek. Eléggé rossz osztályunk van ahol mindenki kibeszél mindenkit és engem is kibeszéltek abban az egy hétben amíg nem volt ott, aztán megérkezett és mindenkit befenyített, hogy egy rossz szót nem mondhatnak rólam. Majd amikor hazaértem Angliából és első nap nem mentem suliba ő nem jött, de egész nap beszélgettünk majd megkérdezte, hogy pont most mit csinálok mert már vége volt a tanításnak erre én küldtem egy képet ahogy egy nagyon közeli barátommal kajálunk, és a srác iszonyú féltékeny lett, elkezdett flegmázni majd nem is írt. Múlt héten tesi óránk volt az első és csak pár embernek kellett bemennie akiknek nem volt meg minden felmérésük (kb 10-en voltunk) és felülést kellett csinálnunk és amíg a tanár bekészítette a magnót lent feküdtünk a földön én a legjobb barátnőm és emellett a srác mellett feküdtem és oldalra fordulva a legjobb barátnőmmel beszélgettem mert eléggé kellemetlenül éreztem magamat a srác mellett. Egy osztálytársunk pont fényképezett amiről nem is tudtunk csak a nap végén beküldte osztálycsoportba és tökéletesen látszik hogy a srác a seggemet nézte, Szegény annyira kínosan érezte magát hogy senki nem mert szólni semmit, másnap meg megfogta a kezemet meg folyton nézett. Most itt tartunk nem tudom mit kéne csinálnom ezen már a barátaim sem tudnak segíteni ők sem tudják mit kéne tennem. 16L

2018. ápr. 7. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha ennyire egyértelmű a dolog akkor a legjobb az lenneha megbeszélnétek

Mert igazából szerintem nem az a kérdés hogy bejöttök-e egymásnak hanem az hogy ezzel akartok-e valamit kezdeni?

Mármint összeakartok-e jönni?

Szóval én a helyedben tuti megbeszélném vele

Az a letisztább

Mondjuk pont én beszélek aki soha semmit nem vagyok képes megbeszélni senkivel se

De pont az én hibámból tanulj! :D beszéld meg vele

2018. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Persze hogy van esély arra, hogy összejöjjetek. Hogyha szeretnétek, ezt már ti döntitek el. Lassan meg kellene beszélnetek. :)
2018. ápr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapd le ha nem látja senki :)
2018. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!