Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy a korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség vagy még elképzelhető, hogy legyen valami? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lányról és egy 12 éves fiúról van szó. Ami azt illeti, mindkettőjükön látszik, hogy kedvelik egymást és nem csak barátokként, de a korkülönbség nagyon gátolja őket. Szerintetek lehetne köztük normális kapcsolat? Szerintetek mennyire vészes a korkülönbség jelen esetben?

2018. ápr. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Tyűű! Átgondoltad hogy 12 éves?? Ráadásul fiú szóval fejben kb 10 éves lehet. Szerintem rgyáltalán nem lehetséges, hisz ő még TÉNYLEG nagyon gyerek hozzád képest.
2018. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Uhhh, ez sok. Alapból nem sok az a 4 év (ez is inkább felnott korban igaz csak), de a 12 eves fiuk meg rettentő éretlenek. Nem csak mondom, 7.es lany vagyok es tudom, miről beszelek... Nem hogy egy 16 eves lányhoz, a kapcsolathoz is.
2018. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Elég soknak tűnik, de tudod: semmi nem lehetetlen. ;)
2018. ápr. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor jó gyerekes az a lány. Én ennyi idősen sokkal idősebb pasikhoz vonzódtam.
2018. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Labdázzatok, sakkozzatok, kártyázzatok.

10 év múlva már jobb lesz a helyzet, de egy fiú 12 évesen sokkal gyerekebb mint egy lány, te pedig már 16 vagy

2018. ápr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Leanyzo azt ugye tudod ha lecopod feljelwnthet? Xdd
2018. máj. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!