Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a fiú osztáyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a fiú osztáytársamba?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk és szinte egész évben utáltuk egymást, de a tavalyi évben valahogy megváltozott minden egyre kedvesebb volt velem és nekem sokszor volt konfliktusom az osztáyltársaimmal és ő mindig megvédett és abban az évben sokszor mentem el vele sétálni és szinta a tavaszi szüneteket is csak vele töltöttem és hirtelen beleszerettem, mindig csak a közelébe szerettem volna lenni és csak rajta agyaltam állandóan. Egyszer volt olyan, hogy felelsz vagy merszeztünk hülyeségből és kérdeztek tőle olyanokat, hogy milyen lenne a felesége haja és a szeme színe és ő azt mondta barna és rámmosolyogott( és csak nekem volt az osztályból barna hajam, barna szemem és ő nem olyan csajozós típus és ez bennem nagyon megragadt). Nagyon sok emlékem volt vele.. csak aztán év végén neki lett valami baja és elment és én itthon ráirtam hogy jobban-e van? De nem írt vissza és mikor visszamentünk az iskolába. Megváltozott.. Nem szól már hozzám, nem érdeklem, nevet rajtam, próbálok vele beszélgetni de ő nem akar velem hiába próbálkozom( nem zaklatom, nehogy félreértsétek xD) és most igazából fogalmam sincs mi baja velem vagy hogy mit csináljak ezek után mert én még mindig nagyon szeretem és néha ő is úgy viselkesik velem mintha érezne valamit, de igazából máskor meg elmond a barátjaival mindennek.. Nem tudom mit csináljak és szivesen elfogadok tőletek tanácsokat. 15/L

2018. ápr. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megváltozott meg kinevet és mindennek elmond a barátaival akkor szerintem hagyd a francba őt. Bárhogy is érezzen ez elég bunkó viselkedés. Ha nagyon érdekel esetleg négyszemközt meglehet beszélni de ha akkor is flegmázik vagy esetleg még beszélgetni sem akarna akkor hagyd. Nem ezt érdemled és szerintem ezt mégegy barát sem csinálná.
2018. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! Igyekszem elfelejteni csak ugye osztálytársak vagyunk így elég nehéz :/
2018. ápr. 10. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy az. Ha esetleg kell még valamiben segítség írj nyugodtan :)
2018. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!