Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban, (tudom, nem szerencsés) aki tetszik. Gyakran néz, de amikor a szemébe nézek szinte mindig elkapja a tekintetét. Szóval, a lényeg az, hogy instagramon szinte az összes osztálytársamat követi, de engem nem. (Én követem) És ezt nem értem. Szerintetek?

2018. ápr. 10. 18:34
 1/2 anonim válasza:
100%

Lehet tetszel neki.Az hogy nem kovet az meg nem jelent semmit,lehet nem mer bekovetni..lehet titokban nezeget teged.

Vagy egyszeruen csak bambul es amikor ranezel eszreveszi magat es abbahagyja.

Menj oda kerdezd meg,pofan nem basznak(remelhetoleg)xd

2018. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszömöm! Privát a fiókom. Remélem nem :D de nem merném megmondani neki, mert ha koppanok, akkor eléggé cink minden nap találkozni vele, miközben az önbecsülésem darabokban.
2018. ápr. 10. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!