Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez miért lehet?

Van egy srác az osztályomban, (tudom, nem szerencsés) aki tetszik. Gyakran néz, de amikor a szemébe nézek szinte mindig elkapja a tekintetét. Szóval, a lényeg az, hogy instagramon szinte az összes osztálytársamat követi, de engem nem. (Én követem) És ezt nem értem. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, Instagram, osztálytárs, kétség, reménység, szemezés, követés

ápr. 10. 18:34  Privát üzenet  

A válasz

Lehet tetszel neki.Az hogy nem kovet az meg nem jelent semmit,lehet nem mer bekovetni..lehet titokban nezeget teged.

Vagy egyszeruen csak bambul es amikor ranezel eszreveszi magat es abbahagyja.

Menj oda kerdezd meg,pofan nem basznak(remelhetoleg)xd

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 10. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszömöm! Privát a fiókom. Remélem nem :D de nem merném megmondani neki, mert ha koppanok, akkor eléggé cink minden nap találkozni vele, miközben az önbecsülésem darabokban.

# 2/2Időpont ápr. 10. 18:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!