Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, ő nem szeret. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, ő nem szeret. Ez egyfajta 'mazochizmus' hogy nem tudom, illetve nem akarom őt kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 23:44
 1/3 B......k.... válasza:
Nem vagyok túl nagy szakértő az ilyesmikben. De nézd logikusan. Nem tudod kiverni a fejedböl mert nem is akarod. Tehát érzel valamit iránta. Ez normális szerintem, amig szereted addig ez igy is fog maradni. De idővel fakulnak az érzések. (Sok idővel késöbb)
2018. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet inkább, hogy reménykedsz...?
2018. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 magorg válasza:
Nem hiszem, hogy "mazochizmus" lenne... szereted de úgy igazán, én lassan 4 éve hasonlóban vagyok, csak nálam a türelem rózsát (ez esetben a lány szerelmét) termi :D
2018. ápr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!