Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan mondanátok meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok meg egy lánynak hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki régóta tetszik, és eddig nem mertem neki elmondani, ti hogy mondanátok el?

2018. ápr. 14. 00:57
 1/2 egyre ***** válasza:
A tetszik meg szeretem az két külön dolog de ha esetleg az első verzióra gondoltál akkor en a helyedben odamennék hozzá beszélgetni majd a beszélgetés végen elhívnám valahova.
2018. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem is beszéltél vele akkor nem is szeretheted. Nem sértésként ez pusztán tény. Szerintem mindenképp hívd el egy randira és szögezzétek le hogy ez az lesz. Ott privátban pedig beszélhetsz neki az érzéseidről.18L
2018. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!