Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy fiú, akivel többszö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy fiú, akivel többször találkoztam, meg csókolóztam, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Mármint olyan értelemben, hogy együtt vagyunk-e, vagy nem. Ő nem kérdezte meg, meg nem merült így fel. Nem tudom, hogy mi van. Az ismerőseim is kérdezetik, hogy "Akkor most jártok?" stb... kezd kicsit zavarni, de rájérdeznirákérdezni nem mertem még...

2018. ápr. 14. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
majd ha legközelebb találkoztok, akkor tisztázzátok..
2018. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nekem is, viszont mi messze lakunk egymástól. Azt mondta így nem akar kapcsolatot.
2018. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kavartok
2018. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi sem lakunk valami közel egymáshoz. Röpke 250 km körül van... de ha találkozunk, az akkor mindennél jobb...
2018. ápr. 17. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!