Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókolt a barátom volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinu99 kérdése:

Megcsókolt a barátom volt legjobb barátja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egész úgy történt,hogy el mentem vele a parkba,és beszélgettünk,ismerkedünk,nevettünk meg minden. Aztán amikor haza hozott a kocsijával,már ki is szálltam és az ajtómnál álltal mire ő is kiszállt és elmondta,hogy nagyon jól éreztem magát és hogy ha lehet ilyen még jobban belém szeretett,és nem szeretné hogy idézem "Nem szeretném,hogy a csókom nélkül aludj el!" és igen megcsókolt nem tudom mi oknál fogva,de viszonoztam,de észbe kaptam és ellöktem magamtól és mondtam neki hogy ezt nem lehet és ott hagytam. A barátommal már 1szer szakítottunk és most is csak titokban vagyunk együtt bizonyos személyek miatt...viszont ez a fiú azért csak a volt legjobb barátja a barátomnak,mert alig beszéltek és én ezt csak az nap tudtam meg amikor a fiúval voltunk a parkban. A barátomnak probáltam mar elmondani,de mindig közbe jött valami,és ráadásul láttam egy lánnyal amint nagyon jól nevetnek és nem tudom mit csináljak.....egyszerűen stresszes vagyok és még a fiú is szokott irogatni,hogy mit rontott el az nap este....a legrosszabb az egészben,hogy nem bánom a csókot és valami erőset táplálok iránta...

2018. ápr. 15. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Latom valaki nagyon bukik a kocsis fiukra. A baratodnak is van kocsija?
2018. ápr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kérj tőlük bankszámlakivonatot (legalább elmúlt 2 év), majd az alapján válassz közülük.
2018. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Tinu99!


Köszönöm az esti mesét, most már jól fogok aludni! További szép álmokat neked is.

2018. ápr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Ismered a mesét a kulcsról meg a lakatról?
2018. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott elvesztettem a fonalat, h elmentél vele a parkba ismerkedni...minek? Van barátod, nem?
2018. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Remek történet... Erre mit lehet mondani? Az előttem válaszolónak teljes mértékben igaza van: minek mentél el vele ismerkedni, ha van barátod? Mellesleg pedig egyértelmű, a végén a barátodat próbálod rossz színben feltüntetni, pedig a nevetés és a csók között elég nagy a különbség, ha érted, mire célzok...

Előbb-utóbb úgyis ki fog derülni, hogy csókolóztatok, szóval inkább Te mondd el neki. Jah, és akkor is feltétlenül emeld ki, hogy a srác csókolt meg, Te nem is akartad megcsókolni, de azért visszacsókoltál, de azt senki sem tudja miért, és természetesen a barátod a hibás, hogy merészlt együtt nevetni egy csajjal, végülis csak Te sétálgathatsz, ismerkedhetsz, nevethetsz másokkal...

2018. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megborított te$$,valszeg rá lehet könyökölni az intelligencádra annyi van belőle,szép volt,remélem elveri a barátod azt a csutkapö.cst és téged sem hagy szó nelkül:)
2018. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a válaszom arra kérdésre,hogy miért mentem el vele ismerkedni? Azért mert egyik nap a barátnőmmel találkoztunk vele és a barátnőm nem tudja hogy titokban együtt vagyok a barátommal,ezért amikor oda jött hozzánk a fiú akkor el hívot másnap a parkba és nem mondhattam nemet mert akkor kiderűl hogy na.....de tényleg nem tudtam hogy mik a szándékai és úgy viselkedett mint egy barát! A barátomra azért voltam féltékeny mert a lányt akivel nevetett elvileg nem bírja....és igen elfogom neki ma mondani el is szándékoztam!
2018. ápr. 15. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhattál nemet mert kiderült volna?

Nemet mondhattál volna,mert nincs kedved vagy más dolgod van,használnád kicsit az eszed.

2018. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért szeretnek.
2018. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!