Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tette ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt?

Figyelt kérdés

Eggyütt vagyok egy lánnyal 10 napja és tegnap volt meg az első csók...

Nagyon rövid volt mivel gyors befejezte

Tudni kell rólam hogy cigizek és lehet az is gondot okozhatott mert a lány nem rajong a cigiért(szaga,károssága végett)

Tudna valaki ez esetben segiteni?

F/16



2018. ápr. 15. 17:05
 1/7 anonim válasza:
A "legegyszerűbb" lenne, hogy szokj le a cigiről... De ha egyáltalán nem áll szándékodbab akkor rágózz, moss fogat találka előtt, esetleg sima szájvíz...ilyen apróságok, és a ruhádon se kéne éreznie, gyakrabban használj parfümöt vagy valamit.
2018. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán még nem csókolózott és új neki/undorítónak találja mivel első neki de igen lehet hogy azért mert dohányzol és tart esetleg fertőzéstől.
2018. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neki első csók viszont nekem nem

Köszi a válaszokat

2018. ápr. 15. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a cigit nem szereti akkor nem lesz tartós a kapcsolat. Magamról tudom. Könnyebb másik társat keresni mint a cigit letenni
2018. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az miért baj annyira?
2018. ápr. 16. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne baj, de van aki nem szereti. Lányoknál könnyebben előfordul, hogy leteszik de fiúknál nem sokszor hallottam eddig. Van egy barátnőm aki hosszú évekig titkolta. Minden rágyújtás után fogat mosott. Szerintem rájött már a férje csak nem akart belőle ügyet csinálni. Végülis letette, most meg annyira utálja a szagát, hogy ez már a ló másik oldala
2018. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyszerű: cigissel csókolózni olyan, mintha belenyalnál a hamutartóba.

Mivel alapjáraton nem szereti/nem bírja a lány a cigi szagát, nyilván az íze sem jön be neki.

Vagy tedd le a cigit, vagy figyelj oda jobban a szájhigiéniádra (moss fogat azonnal cigizés után, vagy ha erre nincs lehetőség, akkor kapj be pár mentolos rágót)! Ne várd, hogy majd a lány megszokja, mert nem fogja, ez nem így működik. Gondolj bele, te sem tudnád megszokni, ha neki például folyamatosan bűzös hagyma szagú lenne a lehellete.

Egy kapcsolat kompromisszumokról szól, és itt az első, amit meg kell lépned, és ennél csak nehezebbek jönnek. Ha nem teszed, pikk-pakk lelép és keres valakit aki nem füstölög.

2018. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!