Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztalytarsam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztalytarsam, szerintetek o is hasonloan erezhet irantam?

Figyelt kérdés

Nyelvi elokeszitos vegzos gimnazistak vagyunk, elottem ul a suliban,igy elegge kozel kerultunk egymashoz.

Ev elejen megkerdezte, hogy keringoznek e vele, de azt hittem, hogy csak poenkodik,meg ugy tudtam, hogy egy masik lany mar felkerte ot, igy azt mondtam neki hogy ne hulyeskedjen. Szoval nem tancoltunk egyutt. De sokat beszelgetunk,es most nem tudom,hogy megkerdezzem e tole, hogy ballagaskor lenne e a parom(amig setalunk az osztalyokba) felek, hogy nemet mondana. Azert gondolom, hogy part valtana mert nincsenek joban azzal a lannyal akivel tancolt, es ballagaskor tobb fiu is lenne, hiszen nem mindenki akart keringozni.

Sziveket ir messengeren mikor beszelunk, elhivott bulizni, amikor csoportbondas van mindig mellem ul, tobbszor is megerinti a hatam, massziroz neha, ugy erzem, hogy vannak olyan pillanataink amikor olyan tobb van baratsagnal pillantassal nezunk egymasra, de hat nem tudom mennyire lehet ez igaz reszerol.

Egyszer meg regebben beszeltunk arrol hogy mert nincs baratnoje, amire azt mondta, hogy mert a lanyokon nem lehet kiigazodni,meg hogy hisztisek😂

Szoval nem tudom, hogy en latok ebbe tobbet mint amennyi van benne, vagy a leirtak alapjan o is erezhet irantam tobbet baratsagnal.

Nem merem felhozni neki ezt a temat kettonk kozott, de talan ha nyari bulira amire elhivott ott mondanam el neki, vagy kerdeznek ra az nem lenne ciki?

Elony lenne,hogy egy varosban tervezunk tovabbtanulni.

19 eves vagyok, o pedig 20 eves

Bocsi, hogy nem irtam ekezetet.



2018. ápr. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem ilyen a természete, és nem mindenkivel viselkedik így, egészen valószínű, hogy többet akar tőled:) viszont szerintem ezt nem egy buliban kéne megbeszélnetek, inkább valami nyugodtabb helyen, talán hívd el sétálni egyet, és esetleg arra a nyári bulira már egy párként mentek:)
2018. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van

Es felkerjem hogy legyen a ballagasi parom? Nem akarom hogy visszautasitson :(

2018. ápr. 15. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd fel, kétlem hogy visszautasít:) 1-es voltam
2018. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Összejöttünk most gimnázium után. Lehet mégiscsak érzett már akkor is valamit:)
2018. nov. 1. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!