Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a legjobb barátom (lány) legjobb barátnője, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég ismertem meg a barátnőjét és mint a barátom közölte énis bejövök annak a lánynak. Szerintetek hogyan közöljem a lánnyal hogy tetszik nekem ? (Bocsi, még kezdő vagyok) 15/f

2018. ápr. 15. 20:56
 1/2 anonim válasza:
Szia. Hát szerintem mindenképpen találkozót kéne megbeszélnetek, vagy a legjobb barátod hívjon meg egyszerre mindkettőtöket, hogy tudjatok beszélni. Viszont szerintem semmiképpen se írj neki interneten keresztül, mert az eléggé személytelen. Nem tudom, hogy beszélgettetek e már, de ha még nem akkor mindenképpen először csak mutatkozz be, talán nem árt ha nem rögtön támadod le ezzel a ténnyel, hogy tetszik neked, hanem megpróbálsz vele beszélgetni, barátkozni, megtudni róla néhány dolgot, esetleg vehetsz neki egy tábla csokit, vagy valami kis kedvességet. És csak egy kis idő után, mikor már jobban megismertétek egymást, meg ilyenek akkor elmondhatod neki, hogy mennyire tetszik. Remélem tudtam segíteni.
2018. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már 2xer találkoztam vele, de köszi szépen a választ :D
2018. ápr. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!