Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Most lettem középiskolás, és van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik külsőre, belsőre. Ahogy megláttam rögtön szerelmes lettem. És már durván 9 hónapja csak rá tudok gondolni, de reménytelen, hogy összejöjjön vele. Hogy tudnám elfelejteni? 16/f

2018. ápr. 16. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre külön módszer, mindenképp szenvedni fogsz picit/nagyon miatta. En 7 honapja szerelmes vagyok egy fiúba, es nálam is ez a helyzet, csak en lany vagyok. Egyszer csak elkezded elfelejteni, talan jon valaki, aki meg szimpatikusabb, es akinek te is bejössz... Ha elhatárolod magad tőle, es nem beszélsz vele, nem próbálsz a közelébe menni, egy idő után meglesz a hatása. Nekem legalábbis meg szokott lenni a várt eredmény. Erre sajna nincs gyors ellenszer, volt egy fiu, akit nyári szünetben sikerült elfelejteni, a hosszú idő távol tőle segitett. Mindjárt itt a nyári szünet, szerintem az alatt te is el fogod tudni felejteni.
2018. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezek még apró számok. Én már vagy másfél éve szeretem az egyik embert. Elmondtam neki és kiderült hogy ő is kedvelt engem. De mivel nem akarta gelvállalni a másságá ezért nem állt szóba velem. Azóta is minden nap eszembe jut. Ha van akit igazán szeretsz inkább küzdj érte még ha reménytelen is a helyzet vagy örökké bánni fogod.
2018. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért van olyan, hogy reménytelen. Ha nem jövök be neki, akkor küzdhetek akármeddig.
2018. ápr. 17. 15:34
 4/4 anonim válasza:
Nekem az segített felejteni egy egy éves szerelemben ( néha beszélgetünk meg ilyesmik voltak, de azt is társaságban), hogy megpróbáltam negatív tulajdonságokat keresni benne, de nem rossznak beállítani. (pl.: az a fiú picit feltűnési viszketegséggel bír/bírt és addig ezt jópofának és szimpatikusnak láttam, de most már ez a tulajdonsága is semmilyen lett. ). Egyszerűen ne gondolj arra, hogy felejteni akarsz, mert akkor nem fog menni.Sok sikert!
2018. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!