Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy azthitted...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy azthitted esélyed sincs (már) nála, de összejöttetek?

Figyelt kérdés

Minnél részletesebben írd meg a történetet, kíváncsi vagyok.


Például azt hitted nem a te kalibered, de összejöttetek, VAGY hogy randiztatok, ő nem akarta folytatni, de egy idő után újra megpróbáltad, és végül összejöttetek VAGY bármi hasonló.


A korodat és a nemedet is írd oda kérlek. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat!



2018. ápr. 17. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia,igen volt :D pár éve még nagyon csúnyácska voltam és csak látásból ismertem a srácot és nem tudtam róla semmit :D de az a tipikus lányok kedvence helyes fiú volt és tudtam,hogy semmi esélyem nála mert a fiúk a kinézetem miatt sose akartak semmit :D se mellem nem volt a hajam is gáz volt és az öltözködésem is :D így nem igazán reménykedtem semmiben. aztán rá nemsokkal talán pár nappal újra láttam és barátnőm tudta ,hogy hívják mert mind mondtam a lányok kedvence típus volt :D hát én szerencsét próbáltam és bejelöltem,nem vártam h vissza jelöl majd mert hát minek :D Aztán még is vissza jelölt :D Na mondom akkor ez már félsiker és rá írtam akkora nagy hülyeséggel,hogy csoda ,hogy nem tiltott le :D idézem "egyszer láttalak járunk?" XDD Aztán mikor azt hittem,hogy na most elküld melegedni olyan történt amire nem számítottam :D azt írta "szia,hirtelen jött ez nekem és nem ismerjük egymást sem nem kéne előbb randiznunk?" és elhívott randira :D amire én úgy mentem el mint egy divat baleset :D egyenes két oldalra álló frufru és nagyon göndör haj rózsaszín hajpótlékkal :D Neon citrom felső rózsaszín nadrággal XDD És ennek ellenére olyan jól éreztük magunkat,hogy ezt a randit még 7 követte majd megkért,hogy legyek a barátnője :D Azóta is együtt vagyunk csak közben én megváltoztam (ápolt és divatos haj,szép ruha összeállítás,a mellem is megnőtt XD és nem vagyok már olyan gyerekesen nyomulós sem :D) és boldogok vagyunk :D érettségi után közös egyetem és össze költözés jön :D 19/L (7 éve együtt) 19/f
2018. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 voltam, a srác 20. Nekem még nem volt barátom soha. Májusban ismerkedtünk meg. 2 héten belül 3-szor hívott randizni, bejött nagyon, de féltem, ezért elutasítottam. Kisebb-nagyobb megszakításokkal, de az egész nyarat végig beszélgettük, ismerkedtünk, de csak barátként.

Augusztus közepén anyukámmal elmentünk az Árkádba, kajálni, vásárolgatni.

Másnap jött az üzenet a sráctól, hogy látott, és gyönyörű vagyok.

Aztán 2015. augusztus 25.-én találkoztunk először, augusztus 29.-én össze is jöttünk. 2016. májusában összeköltöztünk. Ha minden jól megy jövő nyáron lesz az esküvőnk. 21N 23F

2018. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

én pl teljesen azt hittem az egsyik évfolyamtársamról h kizárt bármi, mert bnője van, sőt rajta kívül is falja a csajokat, de én meg nagyon oda voltam érte, egy nagyon ász srác volt, ezt ő tudta is, de csak úgy hallgatólagosan elkönyvelte magában szal sose szólt semmit, aztán mégis egyszer megtörtént a csoda .... azóta meg elég rendszeres, csak hát más nem kéne h megtudja, főleg nem a bnője :)

szal vannak ilyen érdekes heteró srácok

17,5/F

2018. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiii ***** válasza:
100%

Volt egyszer egy nyáron, hogy megismertem egy haverlány barátját, és nagyon bejött, de hát kapcsolatban voltak, meg hát azt gondoltam, észre sem vesz. Ez volt kb 17 éves koromban. Aztán telt-múlt az idő, voltak közben kapcsolataim, ők meg szakítottak, soha nem is volt náluk ez komoly, az egész tartott kb 3-4 hónapig.

Aztán pont ma egy éve, hogy összejöttünk, nagyon szeretjük egymást, most is néha alig hiszem el, hogy velem van, bár vannak nehéz időszakok. :)

21/L (ő 25)

2018. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot kedves kommentelők ;)
2018. ápr. 17. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy osztálytársam tetszett még meg általánosban, de én teljesen reménytelennek tartottam, mert biztos voltam benne, hogy a legjobb barátnőm jön be neki, mert főleg vele haverkodott, és így én is a közelében lehettem egy kicsit. Aztán 8. végén elhatároztam, hogy elmondom neki, ha törik, ha szakad, nincs mit vesztenem. Aztán úgy esett hogy egy héttel a tervezett időpont előtt ő mondta el hogy tetszem neki.😂

Kiderült, hogy már jó régóta bejöttem neki, csak olyan béna voltam, hogy a legegyértelműbb jelekből sem vettem észre😂 és a legjobb barátnőmmel meg csak azért volt jóban, hogy közelebb kerüljön hozzám.

Aztán jött a nyár, úgy voltam vele, hogy minden megoldódott, most már összejövünk, és kész.


Hát nem így volt. Annyira izgultam a találkozókon, hogy alig szólaltam meg, és szegény srácra maradt a beszélgetés nagy része. Ráadásul éretlen típus, ezért berezelt... Majd kijelentette hogy ő nem szerelmes belém, és nem akar velem járni.

Itt összetört a szívem.

Aztán megszakadt a kapcsolatunk, aztán már majdnem túl voltam rajta, MAJDNEM, csak hát pár hónapra rá véletlenül találkoztunk a barátaink lévén, és nagy ütés volt az mindkettőnknek a szívébe. Rájött hogy hülyeséget csinált, bocsánatot kért a korábbiakért, én meg adtam neki mégegy esélyt.


Onnantól kezdve találkozgattunk, de nem "jártunk", nem randinak hívtuk a találkozókat, ez kb másfél évig tartott, de közben egyre jobban megismertük egymást, egyre közelebb kerültünk, a vége felé már egy arcra puszi sem volt meglepő, és rendszeresek voltak a közös filmnézések az ágyában. Egyértelmű volt, hogy már jóval többet érez, mint korábban. De mivel éretlen és félős, nem mert lépni.

Aztán valahogy elköszönésnél egy szájra puszi is történt.

Itt eldöntöttem, hogy lépnem kell, mert biztosan többet akar, mint barátság...

Aztán egyik alkalommal felhoztam a témát, hogy nem kéne-e már eldönteni hogy mi van köztünk, járunk-e vagy sem.

Aztán egy ideig habozott, mert (azt mondta) túl komoly dolog ez hozzá képest. De igent mondott. És onnantól kezdve jártunk.


Ez egy hónapja volt😁😁


Elég izgalmas és bonyolult sztori, nagyon sokan próbáltak róla lebeszélni, volt hogy már majdnem feladtam, de ezek szerint megérte kitartani😊


Remélem neked is ad egy kis reményt, ha ilyen helyzetben vagy!!


17l (és 17f)

2018. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!