Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A bátyám haverja tabu? SOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám haverja tabu? SOS

Figyelt kérdés
a bátyám 20 éves és bejön a haverja aki szintén 20.Régóta ismerem 11 éve és az utóbbi időben megtetszett.Bátyámat kérdeztem poénból mit szólna hozzá és azt mondta "ha van annyira hülye hogy veled legyen az ő baja" (igen testvéri szeretet :D) de nem tudom,hogy bejövök e a srácnak :/ mikor elmegyünk valahova (közös baráti kör a bátyámmal) akkor gyakran megérinti a kezem és azt mondja "jajj de hideg" és csak fogja,jól kijövünk és "fészen" is beszélünk de nem tudom.Gyakran megérint és kedves velem persze néha viccelődik de elég figyelmes :D Bármit kérek ami másokat már kiakasztana ő akkor is megteszi (nem arra gondolok,hogy megvetetek vele ezt azt,csak pl adok pénzt és kérjen ki nekem sört vagy sétáljon velem vagy valami)Nem rég egy bulizásunkkor beszélgettünk kint vagy öten és elé álltam mert barátnőmnek mutattam valamit és átkarolt.De ezeken kívül nem közeledik felém.Mindig én írok rá és adom a jeleket,hogy nekem bejön de ezek szerint én nem?Talán baj neki,hogy a haverja húga vagyok?Mostanában a haverjai elég furik velem mert ha mosolygok azonnal elfordulnak vagy nem állnak hozzám közel vagy ha hozzájuk érek feszültek lesznek:/ ennyire utálnának? szerintetek van esélyem? 19/l

2018. ápr. 17. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem tabu. Az írásodból az jön le, hogy tesód neked tetsző haverja nyilvánosság elött is nyíltan kedves veled, azaz nem vagy neki ciki. A többi haverja azért fura veled, mert nekik fáj, hogy nem ők tetszenek neked, őket csak havernak érzed. Illetve haveri közösségben menő srác által kinézett csajra nem mernek a kevésbé menő srácok rámozdulni, mert félnek, hogy annak rájuk nézve következményei lennének.
2018. ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mind elég jóképű és sportos szóbál lányokban nem szenvednének hiányt egyikőjük sem.A személyiségük is nagyon jó,kedvesek és figyelmesek így nem értem miért lenne ez probléma nekik ,hogy nekem csak barátok:/
2018. ápr. 17. 13:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gondold meg ezt a dolgot!

Ha összejöttök, utána szakításra kerül sor, a bátyád dilemmázhat a húga és a haverja között. Egyébként te is jársz a társaságukba, utána elmaradsz önként? Többé már nem lesz felhőtlen a kapcsolat.

2018. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vesz észre a jeleidet, akkor csak a haverja húga vagy a szemében, semmi más!

Udvarias, jól nevelt, kedves veled, de csak ennyi!

2018. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az exem is a barati korbe tartozik es batyam haverja:D es joba vagyunk es ossze jarunk ugyan ugy:D sose volt problemam az exekkel valo kapcsolatban:D

Akkor semmi eselyem?:(

2018. ápr. 17. 14:40
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem még van esélyed :)
2018. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5: Neked az összes exed a "baráti" körödben lesz, nagy gondban leszel....Nem mersz kilépni a komfortzónádból?

Szerintem a viselkedéseddel széthúzod ezt a csapatot. Vagy szét fogod. Minél több ex, annál gázabb, aztán ha több fiú akar tőled valamit, és az egyikjnek sikerül, akkor ott is csak távolságtartás lesz. (Mit gondolsz, miért fordul el a többi srác?) Persze ez csak feltevés,de fogalmad sincs,hogy egy lány miatt mire képesek......

Lehet,hogy tetszel neki. De ha neked a relativ jó kinézet elég, meg a kedvesség és figyelmesség, hát, ezt én is tudom nyújtani, meg kb. minden harmadik srác.

2018. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
1 exem van a baráti körbe 7 éve jóba vagyunk,nem működött a kapcsolat de nem érte meg nekünk az,hogy emiatt rosszba legyünk szépen váltunk el és nem is bánjuk se a kapcsolatot se azt,hogy jóba maradtunk.Nem csak emiatt tetszik 11 éve ismerem ezt a fiút és sok mindent tudok róla de nemrég alakult ki bennem ,hogy úgy tudjak rá nézni mint pasira nem csak mint barátra.Régen is jól nézett ki de mindig csak barát volt.A többi az is marad mert őket ovis korom óta ismerem szinte mintha testvéreim lennének.Ugyan úgy jóba vagyok velük,nem tudják,hogy nekem tetszik ez a fiú biztos nem emiatt ilyenek.Csak annyit látnak,hogy rá máshogy tekintek.De nem fordulnak el tőlem nem ellenszenvesek csak olyan mintha mellettem feszültek lennének,zavarba jönnek és ezt nem értem miért.De köszönöm a válaszod.
2018. ápr. 17. 21:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg,hogy lányokkal is barátkozol...
2018. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen vannak lány barátaim,de fiúkból több mert velük jobban ki lehet jönni,nem olyan mértékben hisztisek mint a lányok,nem akarnak szebbek és jobbak lenni nálad és nem beszélnek ki csupán féltékenységből (jobb esetben) DE!!A kérdés nem ez volt.A kérdésre koncentráljuk kérlek.
2018. ápr. 17. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!