Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti találkoztatok már életetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már életetek szerelmével?

Figyelt kérdés

Akár jártok vele, akár nem.


Én már igen, még első osztályban, 8 évig voltunk osztálytársak, csak sajnos akkor nem mertem elmondani neki, a baj az , hogy most már késő. :'(



2018. ápr. 18. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sosem késő. Ha van lehetőséged, leirhatnád neki mit érzel gondolsz. Nem sok veszíteni valód van.
2018. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem, de nem hiszem hogy fogok. Túl visszahúzodó, csendes és komoly vagyok. Nem hiszem h bárki is egy ilyen lányt keresne.


Ami pedig téged illet, nyugodtan kinyilváníthatod az érzéseidet annak aki a láthatáron van. Bármikor megteheted, hátha ő is hasonló képpen érez.

2018. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem. Megmondom őszintén, hogy eddigi életem során néhány fiú fogott már meg a kisugárzásával és a viselkedésével, de túlságosan gyáva voltam ahhoz (és vagyok is), hogy bármelyiküket megszólítsam. Minden ilyen eset után azzal nyugtatom magam, hogy talán mégsem ő volt az "igazi" és nem kár érte, hogy elszalasztottam. Abban reménykedem, hogy talán majd egyszer szimpatikus leszek valakinek és kezdeményezni fog felém, de egyelőre erre nem sok esélyt látok. Nem vagyok valami szép lány, sőt rosszabb napjaimon kifejezetten csúnyának látom magam. Azonkívül a személyiségem sem lehet valami megnyerő, mert az átlagnál jóval zárkózottabb és halgatagabb vagyok.
2018. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én már találkoztam vele, de most szívből utál^^
2018. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elmondanám a szemébe, de már 1-2 eve komoly kapcsolata van, meg mar akkor is erezte es tudta is hogy szerelmes voltam bele mert elmondtak neki.
2018. ápr. 18. 19:50
 6/18 A kérdező kommentje:
Es 23F vok
2018. ápr. 18. 19:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem. Pedig már 4 éve keresek. 22f
2018. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

#1 vagyok.

És ha parlacsolata van? Semmit nem vesztesz a vallomásoddal. Nem tudhatod mit tud valójában, hacsak nem ő maga mondta.

Ha nem mondod el örökre ott lesz benned a mi lett volna ha. Ha elmondod a legrosszabb ami történhet hogy radir a pasija hogy szállj le róla. De az is lehet hogy a csaj rendesen válaszol.

Nem tudhatod. És ha nem akar együtt élni a mi lett volna ha-val, szerintem jobban jársz ha leírod/elmondod :)

Bocsánat ha kicsit erőszakosra sikerült :)

2018. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet láttam már vagy váltottunk pár szót, mert hiszek benne, hogy létezik lelkitárs, de nem jutottam el addig, hogy ténylegesen rátaláljak. Enyhén szólva szomorú vagyok mostanában emiatt, mert nekem tényleg életem szerelmére van szükségem, de csak átmeneti kapcsolatokra van lehetőségem, amikből nem kérek... lehet nem is létezik, már a remeteségen gondolkodom. :D

18/F

2018. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Azt hiszem, igen. :3
2018. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!