Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom (János) akinek van egy haverja (Béla). Nos Bélával eddig még életemben nem beszéltem de a héten csinált pár fura dolgot amit nem tudok hova tenni.

Hétfőn elég szörnyű napom volt és a barátnőmmel kiültünk a parkba megbeszélni és hát sírtam mert nagyon rossz kedvem volt. Arra jött János meg Béla meg még néhány haverjuk. Köszöntek meg minden aztán a többiek továbbmentek de János meg Béla odajöttek hozzám megkérdezni hogy mi a baj tudnak-e segíteni aztán nekem adták a csokijukat.

Kedden egy téren ültünk a barátnőmmel és megint jött János és Béla. János köszönt először, majd amikor már elmentek előttünk akkor fordult vissza Béla és köszönt, közben a szemembe nézett végig.

Ma pedig lyukasórám volt, nekik meg nem volt több órájuk és amíg én vártam a folyosón ők elkezdtek hazaszállingózni. Jött Béla (ezúttal egyedül) és szerintem nem tudta eldönteni hogy köszönjön vagy nem (mert végülis nem ismerjük egymást az egyedüli kapocs köztünk János) de addig bámult utánam amíg neki nem ment egy széknek amit jól felborított és utána elég vörös volt a feje.

Szóval nem tudom eldönteni hogy most esetleg tetszem neki vagy ez semmiség. Szerintetek?


2018. ápr. 18. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire figyel, biztos bejössz neki:D Én sem merek köszönni a bizonyos fiúnak, ha egyedül vagyok. Szerintem ha neked is bejön, kezdj el neki köszöngetni, beszélgetni vele.
2018. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet
2018. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!