Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, de nem írt rám megint. Nem tetszem neki, nem szeretne velem többet beszélgetni? Többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és a suliból tetszik egy eggyel fölöttem járó 16 éves fiú. Köszönőviszonyban voltunk egy darabig, mosolyogtunk egymásra a folyósón, likeolta az aktuális instaképeimet meg hasonlók , egészen addig amíg el nem jött a múlt hétvége. Ekkor ugyanis egy sulis program alkalmából bent aludtunk a suliban, és ott is csomószor szemeztünk meg hasonlók, de nem történt semmi. A suliból hazaérkezve meséltem ezt barátnőmnek, aki ráírt a srácra a tudtom nélkül azzal a szöveggel, hogy "van egy szép, aranyos, okos barátnőm, akit talán Te is ismersz., nincs kedved jobban megismerkedni vele?". Erre én ráírtam a srácra, hogy elnézést a barátnőm üzenetéért, meg hogy ő másmilyen mint én, és hogy nem akartam/akartuk zavarni. Ő ahelyett, hogy egy "oké/semmi bajjal" lezárná a beszélgetést, elkezdett velem beszélgetni messengeren. Kb 5-6 órát beszéltünk folyamatosan leginkább sulis témákról, aztán késő lett, és én elköszöntem, jóéjtet kívántam stb. Az utolsó üzenete ugyancsk egy "jóéjt" volt, és azóta (vasárnap) nem írt rám egyáltalán. Nem tetszem neki, esetleg nem akar velem beszélni? Untattam? Ez azért furcsa, mert tényleg sokat beszéltünk, érdekes témákról...

2018. ápr. 18. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Lehet,hogy még fiatalnak érzi magát egy párkapcsolatra, vagy elköteleződésre; lehet, hogy még lelkileg nem érzi rá magát érettnek. De nekem úgy tűnik, hogy tetszel neki. Szerintem várakozz, amíg kész lesz rá, de addig is beszélgethettek, szemezhettek , írkodhattok egymásnak; de szerintem neked most várásra van szükséged. Vagy lehet, hogy annyira kibeszéltetek már mindent , hogy kifogyott a témákból és nem akar nyögvenyelős, kínlódós beszélgetéseket; kicsit később, amikor már újra feltöltődik témákkal, akkor majd talán rádír. Vagy most azt várja, hogy te írj, ha legtöbbször ő keresett. De akár meg is tetszhetett neki másvalaki is, és nem akar közben téged szédíteni, meg hitegetni. Bár, ezt a verziót kétlem. De szerintem később majd ha úgy érzi, hogy "már benőtt a feje lágya" , el tudna képzelni veled valami komolyat. Csak most lehet, hogy így hirtelen belegondolt, hogy "Úristen, párkapcsolat??!", és megijedt.
2018. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

"Lehet,hogy még fiatalnak érzi magát egy párkapcsolatra, vagy elköteleződésre; "

Ezt miből következtetted? Vagy csak full random tippeket nyomsz? Kíváncsi vagyok a lányok hogy beszélhetik meg a fiús ügyeiket, fullosan fogalmuk sincs mivan de azért osztják a tanácsokat.

Konkrétan az első válaszoló csak végig tippelte az egész sztorit.


"Untattam?"

Ha untattad volna, nem beszéltetek volna órákat.


"esetleg nem akar velem beszélni? "

Attól hogy nem ír, nem jelenti azt hogy nem akar beszélni.

Végtelen lehetőség van, miért nem ír.

Elsősorban Ő TETSZIK TE NEKED, tehát a te dolgod lenne hogy írj, nem az övé. Ő lehet nem érez akkora vonzódást irántad, csak jól elvoltatok, és nem te jársz a fejében hogy keressen téged.


Itt nincs olyan, hogy nem tetszel neki. Valami tetszik neki benned, és lehet olyan is ami nem, de mivel órákat beszélt veled, ezért nyitott feléd. Ha az első pár óra beszélgetés után már nem keres meg téged, TALÁN neked kéne, ha már Ő TETSZIK NEKED, és nem fix hogy te neki igen. De ez csak az én hülye fiús logikám, hogy ha valaki tetszik nekem akkor nem azt várom hogy Ő lépjen, hanem én, bár ez elég bugyuta logika, igaz.


"Erre én ráírtam a srácra, hogy elnézést a barátnőm üzenetéért, "

Miért? Full jó esélyt adott a barátnőd, te meg elnézést kérsz a semmiért.

2018. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

En megvarnam, hogy o irjon. Ha hianyzik a tarsasagod neki, ugyis keresni fog.

Amugyis, kinek kell olyan fiu, aki kezdemenyezni sem mert...

Ha meg nem ir, akkor le van szrva, ezer mas fiu letezik, ne pont o kelljen.

2018. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem. Azért nem ír mert nem mer. Fél h meg fog zavarni vagy tudod ilyensmi:D Én is 16/f vagyok és nem mindig merek írni a lánynak aki tetszik. Szerintem írj rá te. Örülni fog:)
2018. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vard meg amig o ir.

Nehogy csalodas legyen a vege,s haragudjal magadra,amiert Te irtal ra.

Lehet,hogy taktikazik! :) :)

2018. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg,ha akar tőle valamit, akkor ne várjon; csak vár... Csak vár... Aztán elmegy felettük az élet. Én írnék neki, ha én szeretnék tőle valamit; és már hiányozna; akkor tennék érte, hogy ne így legyen.
2018. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!