Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van eselyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van eselyem?

Figyelt kérdés
Na szoval iden jott a sulibkba egy lany osztalytarsak vagyunk, mar az elso heten elkezdtem cele beszelgetni tok joba voltunk, csak aztan haverom megtudta, aztan meg tobben meg tobben es megtobben mire mar az egeszbosztaly megtudta hogy szerelmes vagyok bele. Nem tudom hogy hogyan de addig nem vette rszre meg ennek ellenere sem, de ugye haverom mellett ult. Mivel arra a honapra egymas melle sorsolodtak na de a lenyeg haverom elmondta neki, majd picit madhogyabban egy szep kis mesevel eloadta haverom hogy o rajott egyaltalan nem o mondta el neki... Csak hat mogottuk hallottak hogy mit mondott neki haverom ugyh. Gyorsan le is bukott, elegge ledobbentrm de remenykedtem hogy nem lesz belole semmi, tevedtem azutan szinte ram se nezett, hozzam meg vegkepp nem is szolt... Ptobaltam vele beszelgetni de csak egyre jobban megutalt... Viszont mostanaban hetfonkent amikor ures a terem egy oraval tobbet maradunk picit beszelgetunk dtb megyek haverom a lany es a baratnoje akivel amugy tok joba vagyok, es azt vettem eszre hogy amiota ez van egyre tobbszor szol hozzam minthogyha elkezdett volna felengedni. Elkezdtunk beszelgetni neha. Decsak abban a plusz oraban amugy suliba csak neha egymasra nezunk de amugy egyaltalan nem beszelgetunk. Csak hetfonkent... Lehrt nala eselyem? Jelzem nem vagyok valami bator se kozvetlen bar can egy par lany akivel beszelek de veluk mar regota baratok vsgyunk. Szerintetek?

#barátnő #esély #szerelem #párkapcsolat #utálat #hétfő #van nala eselyem #Haverom elmondta neki #úrja beszélgetünk
2018. ápr. 19. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.


1. A lányok szeretik az intelligens csávókat. De ha nem korrigálod hihetetlen sebességgel a helyesírásodat előbb-utóbb rájön hogy egy suttyó vagy. És a csajok nem komálják a suttyókat.


2. Feltehetően frusztrálja, hogy az egész osztály előtt beszélgessen veled. Hívd el sétálni mikor ketten vagytok, ha belemegy az már fél siker, ha nem akkor engedd el. Ne vallj neki szerelmet, dicsérd a külsejét (haj, szem, arc).


3. Most tényleg nagyon jó fejnek érzem magam, hogy képes voltam megfejteni a kódot és leírtam mit csinálj! :D

2018. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Telorol irtam semmi kedvem nem volt meg ekezetekkel foglalkozni 2. Eselytelen hogy szegyelne az osztaly elott mert regen beszelgettunk es egy egy ember kiseretevel akar 5en is elkezdtunk beszelgetni es elve az ostalunkban nem olyan "rendszer,, van ami miatt szegyelne / felne masokkal beszelgetni, bar haverom ban egyre ink. Ketelkedek mert most hogy latta hogy enyhult kozottunk a kapcsolst vagy hogy is mondjam elkezdtebmegint csesztetni... En mar nemtom mivan. Ja es elkonyvelhetsz egy paradztnak de elmondhatom hogy szamomra kmmentes egyaltalan nem volt hasznos sot... Arra voltam kicancsi hogy hogyan beszelgessek vele/ mit mondjak neki, van e nala eselyem akar barati kspcsolstban... Haborut pedig nem szeretnek inditani sz.al reszemrol lezart ugy.
2018. ápr. 19. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Javitgatni meg nem nagyon szeretnek kivel gyorsan szoktam irni ezert ertelemszeruen van hogy felrenyomok
2018. ápr. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!