Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú a suliban, fél évig barátok voltunk.

Pár nappal ez előtt írta hogy amióta a suliban van tetszem neki,de a volt barátom miatt aki neki egyben az unokatestvére nem mert lépni.

Sokat kirándultunk,s láttam is rajta hogy tetszem neki.

Aztán meg kérdeztem hogy mit akar tőlem és ő azt írta"ismerjük meg egymást jobban és legyünk együtt"

Össze jöttem vele,de rá két napra mikor haza jöttem estig nem írt.

Aztán késő este írta hogy beszélünk kell.

Szakított velem!

Azt írta hogy ő nem olyan fiú aki normális tud lenni én eszt tudtam is,csak gondoltam hogy megtud változni és hogy velem marad.

Másnap nem jött suliba...

Sokat sírtam miatta,azt akartam legyünk együtt,de nem tudtam mi az oka amiért szakított velem!

Egyik nap a barátaival voltam,egy csajjal volt, kézen fogva mentek és mikor meglátott el engedte a kezét, kerül engem de mindig néz 😏 nem tudom hogy felejtsem el,mikor minden nap látom a suliban és fojton el fog a sírás 😭 és nem értem mért nem akar velem lenni mikor ő akart velem lenni, nem tudom mi lehetett hirtelen,sok ellenségem van és már arra is gondoltam hogy őt mondhatak valamit...de eszt már nem fogom meg tudni 😟..vissza tudom szerezni valahogyan?



2018. ápr. 20. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Szia!Írtam privit
2018. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!