Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ronda fiúk, ti hogyan terelite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, ti hogyan terelitek el a gondolataitokat arról, hogy szeretnétek egy barátnőt, de nincs semmi esélyetek?

Figyelt kérdés
Már 20 éves vagyok és egyre jobban kikészít. Tudom, hogy ronda, introvertált ember vagyok, ami miatt sosem lesz senkim, de egyszerűen nem tudom elfogadni. Ti hogy csináljátok?
2018. ápr. 20. 23:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

En lany vagyok!es biztosithatlak afelol,hogy ha a Lelked szep,akkor biztosan kelleni fogsz egy okos lanyanak!

Azert valamennyire fontos a jololtozottseg es az intelligencia szamomra.De ez csak en vagyok

2018. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Bocs!akartam irni lanynak
2018. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én még egy olyan okos lányt sem láttam, aki engem választott volna. Pedig nem gondolom magam butának. Az egyik legjobb magyar egyetemen tanulok és az évfolyamon a legjobbak között vagyok. És mégsem kellek senkinek. Mert sajnos ennyi nem elég, kellene hozzá például egy normálisan kinéző arc is, ami meg nincs...
2018. ápr. 22. 12:16
 4/31 anonim ***** válasza:
79%
Megértelek kérdező.... Én is ugyanígy vagyok.... Egy lánynak sem kellek a külsőm miatt, mert ronda vagyok... Szakiskolába járok, már a második szakmámat tanulom, így én sem tartom magam butának. Nehéz tudom a figyelmemet elterelni a lányokról, de nem lehetetlen... Csak el kell foglalnod magad valamivel, amit szeretsz. Tudom, hogy nem könnyű....... 21/F
2018. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nehezen*
2018. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Jaj de butak vagytok! :)

Nem a kulso a szepseg a fontos,hanem a megjelenes,a kisugarzas az erzelmi intelligencia a tiszta sziv a josag az udvariassag,kedvesseg!!!!!!!!stb.

Nincs olyan,hogy csunya ember!mindenki szep!en legalabbis mindenkiben latom a szepet!

2018. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hülyeség, hogy nem számít a külső. Az számít a legjobban sajnos.
2018. ápr. 22. 13:59
 8/31 anonim ***** válasza:

Nekem ket szerelmem volt s mindketto csunya volt!de ferfias...

En szepnek szamitok,de a csunya erdekes pasik vonzanak,de ugy latom ugy sem gyozok meg senkit :(

2018. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem, mert ez hülyeség. Senki nem akar olyan férfivel lenni, akinek ronda/undorító/stb. szóval lehet leírni a külsejét. Senki. Persze, a neten, név+arc nélkül sokan próbálnak kedvesek lenni és azt mondani, hogy nem számít a külsô, stb. De ez nem igaz. Ők sem bírnák ki, ha egy ronda férfit kellene bámulniuk.
2018. ápr. 22. 14:58
 10/31 anonim ***** válasza:
Ott van pl. Seal a sebhelyes arcu enekes.Annal is csunyabbnak erzed magad?
2018. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!