Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy tudnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnek talalkozni a lannyal vagy mar elrontottam az egeszet?

Figyelt kérdés
Eleg bonyolult helyzet. Neten megosmerkedtem egy lannyal o irt ram aztan en az irasabol eszrevettem h korombeli lany lehet, igy megkerdeztem, azt mondta igen (pont egyidos), de 600 kmre lakik tolem, viszont mondta h jeloljem be fb-on. Ez volt ugy 3 eve. Eleinte beszelgettunk chaten, sztem o eszlelheztte h nekem nagyon tetszik, kedves volt, de vhogy azt ereztem, h o nem akar velem most igy elmelyulni. O nem irt ram sosem fbon, de amikor beszelgettunk kerdezett o is meg ilyenek viszont az a par beszelgetesnel mondog ilyen furan ert veget, h vagy kilepett ee nem koszont el, vagy mar nem is tudom. Szoval nem voltak ezek a klasszikus beszelgetesek, lehet o se szereti a fbot meg most nem akart egy ilyen tavkapcsolatot, ezert szamomra id kenyelmetlen volt, es ahogy egyebkent is mindig tele van az ember teendokkel, ugy egyre inkabb nem beszeltunk, max ugy, h egy fb posztjahoz kommentaltam es ott egy kicsit vagy likeoltam. De folyamatosan azt lattam, ha amelett h alapbol tetszik nagyon hasonlo az izlseunk es mindkettonknek eleg egyedi szoval ez nem olyam h minden masodik embernek ilyen. Tovabba elkezdett olyan dolgokat kovetni amiket en is, olyan eloadosokra jarno, amit en is rendszeresen hallgatok altalaban otthonrol, verseket irni, amit en is akkor kezdtem, majd kb egyszerre kezdtuk el a vegan eletmodot is. Ez igy bolt sorrendileg, es azert nem nagyon szorgalmaztam vele ekkor se a kapcsolatfelvetelt, mert eleg gyorsan tortent, az elsore meg azt mondtam oke gondoltam akkor majd arrol is beszelhetunk. Sose ugy terveztem h tobbe nem irok neki, csak kindig halogattam ha akartam nem volt fenn, meg en se vagxok nagy fbos, nem is szeretek annyira chatelni plusz en gyakran ejszaka fbozok. Aztan a az utolso, a vegansag, mar most okt kornyeken lattam es egyben lattam h feljott budapestre tanulni. Ekkor nagyon megorultem, de azota nem tudom mi tortent. Talan a kicsi felenksegem miatt, talan mert rengeteg minden osszejott (nyarpn koltoztunk es oriasi volt a rumi, kb most kezdek ugy elpakolni h szivesen athivnek vkit), talan azert is mert suli, tudjatok ejszakai gepezese, mas hobbik, plusz januarban meg szemmutetem is volt,novemberben egy plusz targybol erettsegiztem. Szoval ertitek, folyton csak ment az ido es egyszer se irtam ra, egyszer volt h mar gondoltam na most epp fent van rairok, aztan el kellett mennem es hallasztottam h akkor majd kesobb.. Aztan most latom, h inaktivalta a fb profiljat, le akarja magat torolni. Az a baj h en lenyegeben nem sokat tudok rola, nem tudom volt e mar szerelmes vkibe, parkapcsolata van v volt, egyaltalan akar e mert azt latom h rengeteg mindent csinal, volt h egy zenekarral enekelt, jar mindenfele rendezvemyre, muveszmozikba szinhazba, sztem foleg a tesojaval. Szoval en azert se szeretem a fbot mert sose tudom h epp vki ra er e hulyesegeimre, nem zavarom e, telorol van vagy hogy.. Es rola azt tudom h sztem 1,5-2 eve meg nem volt kapcsolata mert sok kepet toltott fel magarol, ilyen modellfotok kb, tesoja szte fotos,es sose volt mas fiuval azokon a tesoja baratjan kivul es nem is ugy volt kiirva neki fbra. De azota nem tudom azert mostmar idosek vagyunk, itt van ez a foiskola is. Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, mert az az igazsag h en tavolrol is, de beleszerettem, elotte is gyakran gondoltam ra, de az utobbi 1 honapba szinte mindig. Amiota itt van, visszatert a remenyem h kozelebb kerulhetunk egymashoz. Most annyira tudok vele kapcsolatot letesiteni h tudom hova jar suliba, esetleg oda mehetek, es a tesojan keresztul tudnek max irni a netre beirtam es mar szinte sehol se aktiv, emailt se talaltam. Azert is fira nekem, mert elotte nagyon aktiv volt, mindig kiirta nekem fb h ma milyem esemnyeken volt, holnap mik felol erdeklodik. Nem tudom, mennyire erdeklem en meg egyaltalan csalodaskent erte e h meg nem is erdeklodtem amiota itt van vagy ugy van vele mindegy, sztem inkabb igy, ed akkor elvileg irhaott volna. Csak ez az nekem nagyon ugy latszikyh nem erdeklem kulonosen, de mintha senki. En tudom magamrol h az izlesem, gondolkdasom miatt ise eleg kulonc vagy, sok mindenkivel alapbol nem jonnek ossze, csak aut mondom max jol nez ki. Sztem lehet o is igy lehet ezzel mert egyebkent meg kulsore egy fonyeremeny. Meg ugye visszafele is, o os olyan amivel sok korabeli nem tudom mot kezdeni, mert egy egxszerubb, kis bulizos csajt akarnak inkabb. Ja, azt irtam, h multkor irtam neki egy verset? Annyira ereztem a kesztetest, h most irnom kell, mint meg talan soha, elkeudtem es tobb mint 2,5 oran keresztul irtam le mindent, ami kavarog bennem velunk kapcsolatban, egy versben. Ezt szeretnem eljuttatni hozza, lehetoleg szemelyesen, szerintrtek jo otlet? Nem egy tipikus szerelmes vers lett, h erezni akatom a borod illatat, meg ugy faj, h nem vagx itt velem. Nem iyen nyalas. Sztem lehet tetszene neki vagy meghatna, mert tenyleg beleirtam mindent. Bar en az oveit szivedebben olvasom en inkabb sztorikat szeretek irni, de a vers irast is szeretem, meg apam is irt verseket. Szoval eleg hasonloak vagyunk, de nem tudom most mi lesz koztunk, eddig a tavolsag maott, most a megszakadt kapcsolat miatt ugy sajnalom h nem irtam neki. De azt gondolom ezt a verset inkabb szeretnem h lassa, ezert erdemes volt vegulis varni,mint h fbon menjen ez a small talk. Az a fura h mas csajokkal akikkel beszelgettem elotte vagxy azalatt amog meg nem jott budapestre, mind ugy ereztem milyenek, mit akarnak. O rola fogalmam sinvs, h igazan tetszem e, erdeklem e, vagy nala az elobbi mennyire szempont, h akar e parkapcsolatot. Ahogy mar leirtam. Fura lenne nekem ha 20 eveseneg sose volt neki semmi, foleg h ilyen szep. De o meg sztem az a tipus aki ha egyszer osszejon vkivel akkor mar nem szolok bele. Vagy lehet ugy van vele h epp ezert egy ideig nem akar senkivel elkotelezodni?? Az a baj ilyen teren total nem tusom ot kiismerni...
2018. ápr. 20. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Kínzóan hosszú a kérdésed mellékese.

Ráadásul nyakunkba ömleszted, tele leütés-spórolós szavakkal(?), bekezdések, tagolások nélkül..

.

Neten találkoztál egy 600 km-re lakó, magát veled egyidős lánynak vallott valakivel.

Nem jelent semmit, légy egy kicsit kétkedő az ilyen 'ismeretségeknél'!

Neten még a sarki szexipari szakmunkás is írhatja: ő bizony apáca.

.

"hogy tudnek talalkozni a lannyal"

Milyen találkozásra gondolsz?

Újra irogatni a Facebookon egymásnak, ellenőrizhetetlen "tényeket"?

Ezt ő bármikor megakadélyozhatja, ellehetetlenítheti.

Így ez nem opció.

Valós találkozás?

Ehhez valós beleegyezése is kéne, átverés nélkül, te ne otthonodtól 600 km-re kapj SMS-t, hogy most nem jó, taláűn a jövő héten...

.

Az egészet zárd le és tedd az "ezt is megtanultam" dobozba.

2018. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szörnyű volt végigolvasni, rengeteg a hiba benne.

Na de.. szerintem a vers jó ötlet, próbálj meg vele személyesen találkozni. Szerintem Fb-n amúgy sem lehet senkit megismerni az idővonala alapján, mert nagyon félrevezető lehet..

Semmiképp ne hagyd ki a lehetőséget hogy viszontlásd, hogy újra beszélj vele, mert később nagyon bánni fogod, jobban mint most a korábbiakat, hogy beijedtél és inkább nem tetted meg amit úgy érezted talán meg kellett volna.

2018. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elso, oke telorol irtam, de h te mennyire nem tudsz szoveget ertelmezni az akkor is felelmetes szamomra. XD Valos szemelyrol van szo, ezt most hadd ne bizonygassam, nem kell itt semmit tanulnom, max aut, ha maskor kozel kerul hozzam fizikalisan is, akkor azonnal talakozzak vdle szemelyesen mert most ez a baj, h elvesztettem a kontaktot igy h hortelen mondenhonnan letorolte magat.


Ez lenne a kerdes, h aztetek h vegyem fel a kontaktot, irtam, h melyik ketto lehetseg

Masreszt jo otlet felvenni es bevallani neki mit erzek, nem akarok kobtorfalazni, meg baratkozni, de o meg bem tudom mit akar, vagy van e valakije. Nem akarom utobbi esetbe h kellemetlen legyen neki, h el kell utaditson meg ilyenek.


A masodiknak koszonom. Fbn meg itt osmerkedtunk, nem csak az idovonala alapjan ismwrem. Az a baj ezt nehez atadni. O egy eleg kulonleges lany, sok mindent csinal, volt tehetseglutaton erdelyben egy ilyen kisebb helyi verseny, zenekatba enekelt rovid ideig, versejet ir. Csomo minden. Neten es fbon kovetem, es beszelgettem vele, inkabb regebben. Innen ismertem es elegge megismertem. A verset mar megirtam, akkor szted erdemes eloadni.. Nrm viszontlatom hanem meg sose lattam..


Na mindegy, ez mar katasztrofa mennyire nem ertitek xd szerintem ki irok egy uj kerdest geprol, azert a masodiknak koszi.

2018. ápr. 22. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!