Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talán még szeret, vagy mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán még szeret, vagy mi?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég szakítottunk, és meglehetősen bunkó volt velem facebookon és élőben is. Szerdán megírtam a magamét és mint mindig, mondta, hogy soha többet nem akar hallani rólam, utána letiltott. Majd kis idő múlva feloldott és lájkokat küldve várta, hogy reagáljak, de én nem léptem fel 1 napig, és az anyukája telefonjáról addig hívott, amíg fel nem vettem és mondta a telefonba, hogy aggódott értem, a hangján is hallatszott. Miután felléptem, újra bunkó lett.


Ez mit jelent? Érez irántam még valamit, vagy mi? Bár elméletileg más tetszik neki, és soha nem akar találkozni velem, stb...


17f / 16l



2018. ápr. 21. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Mint egy 13 éves ugy viselkedik döntse már el mit akar! Kapcsolatot veled vagy csak az önbizalmát növelni hogy van olyan lány akivel akár hogy beszélek nem tesz ellene semmit. Én a helyedbe nem állnék vele szóba.
2018. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megtudtam, hogy régóta tetszik neki más, de csak plátói szerelem. Ezzel mit tudnék tenni, hogy elméletileg "szeret", de más tetszik neki? Ez az infó nem tőle van.
2018. ápr. 21. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Te egy olyannal, aki bunkó, össze tudnád kötni az életedet?

Olyan stílusú ember mellett te letöltenél, elszenvednél 20-40-60-80 évet? Hogyan bírnátok egymást elviselni annyi ideig? :O Szerintem ő nem illik hozzád. Keress másvalakit. Őt meg hagyjad, hagyd ott a múltban a hlye veszekedéseivel, meg konfrontációival.

2018. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!