Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esélyem? Inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Inkább hagyam?

Figyelt kérdés

Na szóval kezdeném is a legelején az egészet.


1.Idén jött a sulinkba egy új lány akit hívjunk most csak Annának páldául (nem ez a neve, az igazi nevét nem szeretném leírni)

Szóval Anna idén jött a sulinkba Németországból 7 éves volt amikor oda költöztek, és pont a mi osztályunkba került


2.Gondolom mindenkinek leesett már, de nekem egészen megtetszett, szép és okos lány.


3.Az első két hónapban egészen jól kijöttünk, rengeteget beszélgettünk, megmutatta hogy miket játszottak Németországban szóval tök jól kijöttünk.


4.Egyszer viszont pont haverom mellé sorsolták ki az ültetésnél, haverom persze már a második nap elmondta neki hogy mit érzek íránta


5.Látszólag nagyon ledöbbentette az eset, nem is csoda hiszen láthatólag csak barátként vagy még annyinakj sem tekintett rám, onnantól kezdve egészen februárig szinte egymáshoz se szóltunk :(


6.Viszont hátfönként általában egy órával többet maradunk a suliban, elsőnek csak én és haverom maradtunk ott beszégetni, aztán becsatlakozott egy lány is akinek már tényleg Anna a neve, késöbb pedig Anna is becsatlakozott (mármint akinek nem az a neve hogy Anna csak így írom, na)


7.Ezeken a plusz egy órákon, amikor csak négyen vagyunk sokszor szoktunk beszélgetni és olyasmi hangulat lett közöttünk mint régen (mondanám hogy még jobb is, de csak azért érzem így valszeg mert rég nem beszéltünk)

Szóval megint sokat szoktunk beszégetni, bár simán suliban nem szoktunk beszégetni, de órákon volt hogy akár 2-3 másodpercig egymás szemébe néztünk, picit el is mosolyodott, ő is meg én is, bár nem tudom hogy annak számítotte, aztán témát váltottunk órán úgyhogy az órára figyeltünk tovább.


8.Szerintetek? Miért nem szeretne csak simán suliban beszélgetni? Az nem lehet hogy szégyeli mivel az osztályunkban nem valami "ciki,, téma ha egy lány egy fiúval beszélget, sőt.

Oké, oké tudom nekem kéne kezdeményezni (bár egyszer rá írtam és kb 30 percet beszélgettünk) de nem vagyok vlmi közvetlen/bátor ilyesmikben.

Mit kellene lépnem?

Van esélyem?

Felejtsem el?

Legyen csak barátság már ha lesz belőle?


Előre is köszönök minden választ!

További szép napot mindenkinek!



2018. ápr. 21. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*hagyjam elírtam
2018. ápr. 21. 18:58
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Van nála esélyed. Az tuti, hogy bír téged, különben nem maradna ott beszélgetni. Szerintem hívd el valahova, aztán majd meglátod :) egyébként hány évesek vagytok?
2018. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

11 Mindketten, koszi a valaszt!

Hogyan kene elhivnom? Es csak siman setalni vagy elvinni valahova?

2018. ápr. 21. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj... Ugye nem 11 évesek vagytok ? Mert ha igen akkor... Hű elég értelmes vagy a korodhoz képest
2018. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miért is?

11 évesen is lehet szerelmes az ember nem de?

Haverom harmadikos és már csokolózott is, szóval már csak elkésve lehetek. :D

2018. ápr. 23. 19:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszi, hogy fejlettebbnek tekintesz mint egy atlagos 11 eves
2018. ápr. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!