Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki olyan lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki olyan lánnyal találkozni, beszélni, akibe szerelmes vagyok, de van barátja?

Figyelt kérdés

Egy évfolyamba járok egy olyan lánnyal, aki már egy éve tetszik, egyre jobban és jobban; tudom hogy ha valaki, hát ő passzolna hozzám. Van más helyről egy barátja, akivel bár nem tudom mennyire komoly a dolog; de jó ideje (kb egy éve) együtt vannak.

Egyszer-kétszer már beszéltünk kettesben, de komolyabban/hosszabban még nem. Értelmes lány, jó eséllyel sejtheti, hogy vonzódom hozzá; de nem ellenkezett sehogyan.

Ha leszervezek egy találkozót, mondván, hogy beszélgessünk egy órát, az mennyire lenne kínos számára/számomra? Illetve hogy tudnám elfeledni, hogy ki is ő számomra, hogy normálisan beszélhessek vele,

nem szétizgulva magam? Utána milyen eséllyel változna a jelenlegi viszonyunk? És bár nem célom szétrombolni a kapcsolatukat, van-e egyáltalán reményem, hogy ez számomra jól sül el?


Köszönöm a normális válaszaitokat.



2018. ápr. 21. 22:34
 1/5 Ridamov ***** válasza:
hívd el kávézni vagy hasonló. és sétálgathattok is
2018. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de én inkább a várható következményekre vagyok kíváncsi, akár tapasztalatotok alapján; nem a hogyanra.
2018. ápr. 22. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem...pontosan mi lenne a célod ezzel?

Én nem ajánlanám. Egy találkozó már más tészta, mint mikor csak úgy összefuttok, beszélgettek. Annak már célja van. Kínos lenne mindkettőtöknek. Szerintem ne akarj bezavarni a kapcsolatukba..

2018. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme elhívni. Hogyha szereti a barátját, akkor nem fog csak úgy kettesben találkozgatni random fiúkkal. Hogyha például a legjobb barátja a fiú, vagy csak egy (a barátjával közös) haver, akkor igen, de így, hogy "csak" évfolyamtársak vagytok, nemigen jönne össze a találka (szerintem), pláne, hogy tudja, hogy tetszel neki.

De éppenséggel még az is lehet, hogy elmegy, és jól alakulnak a dolgok, összejöttök, de akkor számíts arra, hogy a Te hátad mögött is találkozhat más fiúkkal.

Ha pedig a lány elmondja a barátjának, hogy Te elhívtad valahová, akkor, bár nem ismerem az erőviszonyokat, de ne számíts sok jóra!

2018. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltél még vele sokat akkor honnan tudod hogy ő passzolna hozzád? Amúgy szerintem ha találkoztok utánna csak rosszabb lesz. Jobban fogod szeretni
2018. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!