Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl érzékeny vagyok és állandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny vagyok és állandóan stresszelek, hogy elveszítem a barátnőm. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
(16/F) Nagyon könnyen tudok sírni és nagyon sokk cikket olvastam a túlérzékenységről és minden jele rám utal. Szerintem ez gyerekkori trauma mivel apám alkoholista. Az a lényeg, hogy állandóan csak stresszelek, hogy elveszízem a barátnőm. Nagyon szeretem és ő is engem de akkor is. Ő olyan, hogy minden fiúval beszélget és nekem ez annyira fáj. Már azon kiborulok, hogy ha más fiúval van. Nagyon ragaszkodom hozzá. Azt mondta nem fog elhagyni soha de annyira félek, hogy vége. Meg állandóan azon izgulok, hogy hátha hozzá ér másik fiú meg ilyenek

2018. ápr. 22. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ujabb zsenialis 'hogyan nojek fel' kerdes... Ezen rajtad kivul senki nem tud valtoztatni, es ha minden ellenkezo jel ellenere is folyamatosan rettegsz attol hogy elhagy, valoszinuleg meg is fog tortenni eleg hamar. Senki nem visel el maga korul huzamosabb ideig egy paranoid embert. Menj pszichologushoz, ha ugy erzed.
2018. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy pszichológushoz.

Ez a viselkedés előbb-utóbb nemtől függetlenül mindenkit kikészít, és tényleg el fog hagyni.

2018. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minél többet stresszelsz és parázol ezen, annál nagyobb a valószínűsége, hogy megtörténik. Ő érzi, hogy teljesen ki akarod sajátítani, hogy nem hagyod élni. Egy idő után bele fog fulladni és elege lesz.

Ez velem is megtörtént, rettegtem hogy a párom egyszer majd talál egy jobbat, vagy már talált is, ő ugyanis szintén ilyen mindenkivel haverkodós típus... Állandóan ezzel nyúztam, hogy "tudom, hogy xy szebb, zv meg okosabb mint én, hát miért vagy velem?", kémkedtem utána, az önbizalmam meg egyre kevesebb lett. Ő pedig megelégelte és szünetet kért, mondván hogy szabadságra van szüksége. Szeretett, de nem bírta. És akkor jöttem rá, hogy elcsesztem. Hogy miattam volt. Hogy annyira féltem az elvesztésétől, hogy pont emiatt vesztettem el.

Nekem sikerült megváltoznom, rájöttem, hogy mindegy, hogy más szebb-e, okosabb-e, ő engem szeret és csak ez számít. Így ahogy vagyok. És közben ő is rájött, hogy a szabadság mit sem ér nélkülem.

Ne kelljen neked is bejárnod ezt az utat! Tudatosítsd magadban, hogy elég jó vagy.

Ha nekem sikerült, neked is fog! Csak akarni kell a változást!

2018. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stesszelj ezen,bízz meg inkább a barátnődben azzal töbre mész.Az hogy stresszel mert félsz hogy el hagy csak azt bizonyítja hogy nem hiszel a barátnődnek.Ha igy folytatod a végén tényleg be fog következni attól amitől félsz.
2018. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!