Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány 24 éves fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány 24 éves fiú?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön, ő is ad olyan jeleket hogy szimpatikus vagyok neki amikor találkozunk, de az összes ismerősöm azt mondja hogy azért nem mer lépni mert 7 év van közöttünk. Tapasztalatok, vélemények?

2018. ápr. 22. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Sajat tapasztalat nincs, de szerintem vagy a korkülönbség miatt nem mer lepni mert fel h masok megsziljak es lenezii majd erte. Vagy mert nincs eleg tapasztalata a lányokkal es ezert nem mer kezdeményezni. A masodik esetben neked kell, mert o nem biztos h kepes lesz ra és akkor Bem lessz belolle semmi.
2018. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked kell, akkor tegyél valamit érte. Nem a kor számit...
2018. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el,gyerek vagy
2018. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolso, 17 evesen azert az ember mar nem gyerek. Szerintem tegEl lepeseket, aztan lasd meg higy mit valaszol rajuk. :)
2018. ápr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: De nem is felnőtt. A 24 éves meg igen.

És még a lany tegye meg a lépéseket is. Hát persze...

2018. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso, senki nem mondta hogy drasztikus lepeseket kell tennie. Megis miert lenne baj? 17 evesen en is randiztam idosebbekkel,ahogy nehany osztalytarsam is, es nem volt belole baj. Ismerek valakit aki 17 evesen( igaz fiu volt az illeto) egy 30 evess novel randizgatott. Egyutt is eltek. Teljesen rendben volt a dolog. Attol hogy szerinted ez sok, nem azt jelenti hogy ok nem tudjak kezelni a korkulonbseget, 10 ev mulva pedig nem nagyon fog szamitani az a par ev.
2018. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6: Ez csak felesleges duma.
2018. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ne foglalkozz az utolsoval, biztosan csak egy 45 eves egyedulallor pasi, akinek savanyu a szolo :) Sok sikert a srachoz ;)
2018. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, keresgélj a korosztályodban, kislány.
2018. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!