Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg/mondjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg/mondjam el?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan kérdezzem meg/mondjam el a kiszemelt lánynak hogy tetszik nekem. Fel eve isnejuk egymást es eleg jo a kapcsolatunk, de mellyebb témákra valahogy soha nem tudunk menni mert mindig valahogy viccelodesbe torkollik vagy elterelodik a téma. Nem az a focelom hogy egyből igent mondjon(persze fontos ez is) a célom h tudja h szeretem es fontos nekem. Szivesen varom es olvasom el a segitsegeiteket. 17F

2018. ápr. 22. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Légy őszinte. A puncija kell neked!
2018. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ekkora egy parasztot b*mint te?! Ember neked a lanyok csak szexre jok? Nem a sex miatt kell nekem, hanem azert mert szeretem es nagyon fontos szamomra
2018. ápr. 22. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanulsz írni...Hát az se lenne rossz...neki se tetszene gondolom ha a baratja helyesen nem tud írni..ne várj örökké ember..gondolod hogyha nem teszel felé egy lépést,hanem majd 1000ev mulva...akkor nem rak a friendzoneba? Ha meg tetszel neki akkor azt fogja hinni hogy csak baratkent tekintesz rá...ne varj fél évet..az már sok...
2018. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha észreveszed akkor láthatod h telefonról irok. Mivel sokszor elpotyogom ezert nem sikerül ugy a mondat ahogy en akarom, de ez nem azt jelenti h nem megy a helyesírás. Nem beszélve errol az automatikus kijavitgatasrol. A masik h ide segiteni jonnek az emberek a valaszikkal, es nem azert h flegmazzanak a kerdezovel mert hiszed vagy sem ezzel nem segítesz neki...
2018. ápr. 23. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A nagy "telefonrol irok,meg a bena auto correct"

Én is onnan ìrok,egész gyorsan és tudok helyesen ìrni.Ùgy gondolom nem nehéz néha kiìrni azt a franc ékezetet,de amùgy is az auto correct 10/6 eltalálja a szòt.De ha nem tetszik akkor nem nyomsz rá hogy javìtsa vagy egyszerűen kapcsold ki.


Amùgy meg kezdeményez,mert akkor nem lessz belőle semmi.Föleg hogy 17 vagy vagyis 11.-es lehetsz akkor még egy éved van,de ha végzős akkor már csak 1-1,5 hònapod.

2018. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a tanácsot persze próbálok kezdeményezni es beszélgetni vele h megismerjem
2018. ápr. 26. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!