Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti járnátok e egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok e egy olyan lánnyal akinek az arca és a teste is egyaránt szép de csak fél karja van?

Figyelt kérdés

Egy balesetben vesztettem el még kicsi koromban

Az utcán egy műanyagból készült karral pótlom a sajátomat így fel sem tűnik senkinek

Eddig nem is gondoltam hogy ez hátrány lehet de nemrég megingattak ezzel kapcsolatban és nem tudom mit higgyek



2018. ápr. 22. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így tapasztalat nélkül nem tudnám megmondani. Biztos vagyok benne, hogy nagyon furcsán érintene, ha ez kiderülne egy olyan lánnyal kapcsolatban, aki tetszik. Alapvetően egy megértő embernek ismerem magamat, de 100%-ra állítom, hogy kellene egy kis feldolgozási idő. Ettől te nem hiszem, hogy hátrányból indulnál egy átlagos lánnyal szemben, csak valószínűleg több együtt töltött idő kellene. :)
2018. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 egyre ***** válasza:
100%
Én az első pár napban picit furcsa lenne de rövid idővel megszoknám.
2018. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 egyre ***** válasza:
100%
Mire kiírtam ezt a két sort addig kolléga megáldott egy kisebb olvasmánnyal de lényegében ugyan az😃😃
2018. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézs, rengeteg sérült emberek vannak, és mégis vannak párjuk, szóval a lényeg, ne legyél önbizalom hiányos, mindig adj szeretetet, stb.
2018. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy elutasító ok lenne nálam csak ez kizárólag, de mivel sem veled, sem ilyen tekintetben sérült lánnyal nem találkoztam, nem tudok rá választ adni.


Mindenesetre az mindenképpen pozitívum lenne számomra, hogy képes vagy/voltál ezt feldolgozni.

A lelki, mentális erődről tesz tanúbizonyságot.

Ezt mindenképpen értékelném benned, hogy nem adod fel, és emiatt nem hátrálsz meg attól, hogy olyan életet élj, mint bárki más.


F21

2018. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
szerintem ha az adott fiú/férfi aki megfelelő belsőértékekkel bír ,akkor ez nem lehet kizàró ok nàla.hàtràny?ilyenekre meg ne is gondolj..nemtudom hogy miért inogtàl meg..hidd el hogy nem vagy hàtrànyban a többi lànyhoz képest!:) akit ez meg zavarna mégis..akkor nem való hozzàd és ennyi
2018. ápr. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen. Mondjuk először fura lenne egy kicsit, de igazából nem jelentene semmi problémát.


19F

2018. ápr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne probléma, bár nem találkoztam még ilyennel, de képzeletben nagyon mellékes dolognak tűnik, egy kicsit sem lenne hátrány. De sajnálom, ha mások miatt negatív hatások érnek, ilyen gányok az emberek, ha emiatt bántanak már biztosra tudhatod, hogy többet érsz náluk, azok véleményével meg próbálj meg nem foglalkozni akik alattad vannak. :)

18/F

2018. ápr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elsonek is: hatalmasan felemelo erzes azt latni, hogy ezen az oldalon ertelmes emberek is vannak *.*

Masodik: a szomszedomban van egy neni akinek taposoakna vagta le a kezet. O egy nagyon boldog neni. Ugyan ugy teszi veszi a dolgat mint barki mas.

SOHA nem lesz emiatt hatranyod a ferfiaknal 😊😊

2018. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volna hátrány, de csak azért nem járnék valakivel, mert ilyen testi hibája van. Ha megfog maga a lány és a személyisége is rendben van, akkor nem érdekelne.
2018. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!