Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiu! Egyaltálán nem sikerült még kivernem a fejemböl,mert hiányzik! De neki egy honapja barátnője lett,mert én vissza utasitottam. De nagy hiba volt! Szerintem csak kérettem magam,vagy nem is tudom. Már csak az a megoldás van hogy kiverem a fejemből nem? Ezt hogy csináljam?

2018. ápr. 23. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy. a tinilányok szeretnek szenvedni és mindig az kell akit nem kaphatnak meg. ha megkapják már nem érdekli őket, mert mindig másra vágynak. nem a te a hibád. ha fölnősz normálisabb leszel.
2018. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hála Istennek xd de én amugy sose voltam olyan söt inkább a fiuk
2018. ápr. 24. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!