Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig van esély arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig van esély arra, hogy visszatér az ex? Pár hónap? Vagy akar egy évig is várható, hogy megbánja, hogy szakított?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem fogja megbánni, ha olyan embert lát benned, akitől megundorodott a hónapok alatt.

Ha megutált. Nem fog visszajönni :D hiú ábránd.

Inkább aludj , mintsem reménytelen kérdésekkel bombázd a jó népet.

2018. ápr. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amint megtudja, hogy megszüntek és megváltoztak a szakítás okai.

Ám ezt nem fogja megtudni, mert -ha van esze- lezárta magában a történteket.

A töltött káposzta a felmelegítésekkel javul, a kapcsolatra ez nem mondható el.

A tüske, a szakítás akkori oka nem merül feledésbe, ez állandóan szem előtt lesz. Ennek alapján te is jobban jársz, ha más kapcsolatot keresel, nem pedig azon vitatkoztok/veszekedtek, hogy 'ezt már csináltad, ezért szakítozznk már egyszer'.

2018. ápr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért jönne vissza...? 😯
2018. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1 vagy 2 hónap kell amíg vissza jön de ha undorodik tőled akkor nem fog én sose jönnek újra ősze exell akárhányszor kérne bocsanatot
2018. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyszüleim között állítólag volt mosoly szünet az elején, mégis 40+ évet éltek együtt boldogan a halálukig.

Mi lassan 10 éve vagyunk együtt, egy ideje házasságban, szeretjük egymást, gyerekünk is van. Az első 1 év után viszont kb fél évet külön voltunk.


Ez a káposztás mondás marhaság...

2018. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most 1 év után döbbentem rá hogy még mindig szeretem..
2018. máj. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!