Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez hogy lehetseges? Mitol lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetseges? Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Mar korulbelul 2-2,5 honapja erzem, hogy valami nincs rendben, erzek valami olyat amit nem szoktam. Sosem voltam meg ugy igazan szerelmes, de azt hiszem valami ehhez hasonlot erzek.

Mult hetvegen volt egy ilyen "talalkozo" az uj gimis osztalyommal (kovetkozo szeptemberben megyek 9,be). Es volt ott egy fiu akit ez elott sohasem lattam. De amikor eloszor meglattam, valahogy ereztem, hogy szeretem es mintha ismernem, de nem ismeretem. Azota is csak o jar a fejemben, vele almodok, stb...


Tehat az lehet, hogy mielott tudtam volna a letezeserol, mar az elott kialakult bennem ez??? Vagy hat igen, ez tortent de ez hogy lehet? Ez egy bebizonyitott dolog, vagy csak en vagyok az abnormalis?:D



2018. ápr. 25. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
"Sok oly dolog van ég és föld között, Horátio, mit fel nem foghat elménk.”
2018. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jo kedves masodik, ez most nagyon elgondolkodtatott*-*:D
2018. ápr. 25. 16:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Tobbiek??^^
2018. ápr. 25. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is volt/van ilyen :D
2018. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!